Stamboom Ruwhof en Kreijenveld » Reintje Wilhelmina Pesch (1895-1968)

Persoonlijke gegevens Reintje Wilhelmina Pesch 


Gezin van Reintje Wilhelmina Pesch

Zij is getrouwd met Jan Koopman.

Zij zijn getrouwd op 23 december 1920 te Deventer, Overijssel, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Reintje Wilhelmina Pesch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Reintje Wilhelmina Pesch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Reintje Wilhelmina Pesch

Reintje Wilhelmina Pesch
1895-1968

1920

Jan Koopman
1895-1984


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 september 1895 lag rond de 16,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 20 februari » De Engelse schaatser Albert E. Tebbit vestigt het werelduurrecord op de schaats in Leytestone: in één uur tijd schaatst hij 26448 m.
    • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
    • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
    • 8 november » Wilhelm Röntgen ontdekt de röntgenstraling.
    • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
    • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
  • De temperatuur op 23 december 1920 lag tussen -0,5 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 0,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
    • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 4 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Bella Vista in de hoofdstad Montevideo.
  • De temperatuur op 14 september 1968 lag tussen 8,2 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 11,0 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (17%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Alexander Dubček wordt secretaris van de Communistische Partij van Tsjecho-Slowakije.
    • 3 juni » Voetbalclub ADO wint de KNVB beker-finale van AFC Ajax.
    • 7 juni » Legoland Billund wordt officieel geopend.
    • 12 juni » Wielrenner Eddy Merckx wint als eerste Belg de Ronde van Italië.
    • 9 oktober » Rebellenleider Pierre Mulele wordt publiekelijk gemarteld en geëxecuteerd in de Democratische Republiek Congo.
    • 12 oktober » Equatoriaal-Guinea wordt onafhankelijk van Spanje.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pesch

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pesch.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pesch.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pesch (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wendy Ruwhof, "Stamboom Ruwhof en Kreijenveld", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ruwhof-en-kreijenveld/I9969.php : benaderd 8 augustus 2025), "Reintje Wilhelmina Pesch (1895-1968)".