Stamboom Roubos » Raymond Elmer "Ray" Robus (1922-1992)

Persoonlijke gegevens Raymond Elmer "Ray" Robus 


Gezin van Raymond Elmer "Ray" Robus

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 19 mei 1944 te Nashua, Iowa, Verenigde Staten, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Bruce E Robus  1949-2015 
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Raymond Elmer "Ray" Robus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Raymond Elmer "Ray" Robus

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Raymond Elmer "Ray" Robus

Voorouders (en nakomelingen) van Raymond Elmer Robus

John Robus
1891-1927
John Robus
Jenny Deleeuw
1893-1970
Jenny Deleeuw

Raymond Elmer Robus
1922-1992

Raymond Elmer Robus

1944
(Niet openbaar)
Bruce E Robus
1949-2015

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Raymond Elmer "Ray" Robus



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 augustus 1922 lag tussen 10,2 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Kroning van paus Pius XI in Rome.
      • 25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
      • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
      • 24 november » Mussolini krijgt van het Italiaanse parlement voor één jaar dictatoriale bevoegdheden.
      • 6 december » In Londen wordt een overeenkomst getekend tussen Britse en Ierse vertegenwoordigers waarbij Ierland de status van dominion wordt verleend.
      • 16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.
    • De temperatuur op 19 mei 1944 lag tussen 0,3 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 8,9 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 18 mei » De Nederlandse torpedoboot Arend zinkt na op een mijn te zijn gelopen.
      • 17 juni » IJsland wordt een parlementaire republiek naar Scandinavisch model, onafhankelijk van de overige Scandinavische landen.
      • 18 september » Britten torpederen de Junyo Maru. Meer dan duizend Nederlandse gevangenen komen om.
      • 14 oktober » Bij het bombardement van Zutphen komen meer dan 100 burgers om en vallen honderden gewonden.
      • 30 oktober » Walcheren is geheel in geallieerde handen.
      • 12 november » Britse bommenwerpers brengen in de Tromsøfjord de Tirpitz tot zinken
    • De temperatuur op 28 juli 1992 lag tussen 11,2 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 10,7 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 20 april » Het Roemeense Hooggerechtshof veroordeelt 21 voormalige partijkopstukken tot langdurige gevangenisstraffen wegens actieve steun aan de pogingen van toenmalig dictator Nicolae Ceaușescu om de opstand van december 1989 de kop in te drukken.
      • 30 mei » De reguliere treindienst tussen Maastricht en Aken wordt opgeheven.
      • 1 oktober » In het Magic Kingdom wordt de attractie Splash Mountain geopend.
      • 31 oktober » RTL plus verandert zijn naam in RTL Television, kortweg RTL.
      • 5 november » UNITA-leider Jonas Savimbi wil vrede in Angola en is volgens een verklaring van de Zuid-Afrikaanse minister van buitenlandse zaken, Pik Botha, bereid toe te treden tot een regering van nationale eenheid.
      • 26 november » De Angolese regering en de rebellenbeweging Unita komen een wapenstilstand overeen en verplichten zich om hun vredesakkoord van vorig jaar na te leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1991 » Jan Gonda (86), Nederlands hoogleraar Sanskriet, Javaans, Maleis
    • 1991 » Renate Heintze (54), Duits sieraadontwerpster
    • 1993 » Herbert Joeks (77), Nederlands acteur, kleinkunstenaar en zanger
    • 1998 » Consalvo Sanesi (87), Italiaans autocoureur
    • 1999 » Trygve Haavelmo (87), Noors econoom
    • 2000 » Bram Pais (82), Nederlands-Amerikaans natuurkundige en wetenschapshistoricus

    Over de familienaam Robus

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Robus.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Robus.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Robus (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Roubos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton Roubos, "Stamboom Roubos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roubos/I5810.php : benaderd 14 januari 2026), "Raymond Elmer "Ray" Robus (1922-1992)".