De temperatuur op 11 juli 1917 lag tussen 9,5 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
31 maart » De Verenigde Staten nemen de Maagdeneilanden over na betaling van $25 miljoen aan Denemarken.
13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
15 mei » Troonsafstand van Nicolaas II van Rusland namens hem en zijn zoon Aleksej.
21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.
25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
Trouwdag 26 augustus 1937
De temperatuur op 26 augustus 1937 lag tussen 16,0 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 18,2 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
16 maart » Willy Walden en Piet Muijselaar treden voor het eerst op als de dames Snip en Snap.
26 maart » De Amerikaanse raketontwikkelaar Robert Goddard schiet een raket tot een hoogte van 2750 meter, de grootste hoogte die hij met een raket heeft bereikt.
21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
Dag van overlijden 20 april 1995
De temperatuur op 20 april 1995 lag tussen -1,0 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
18 mei » FIAT gaat voor het eerst sinds de communistische revolutie van 1959 zaken doen met Cuba. Een Cubaans staatsbedrijf krijgt het exclusieve recht om in Brazilië vervaardigde Fiat-auto's in eigen land te verkopen.
5 juni » Olga Koezenkova herovert het wereldrecord kogelslingeren. De Russin komt bij wedstrijden in Moskou tot een afstand van 68,14 meter.
18 juni » Bij een ontploffing in een wegrestaurant in het Belgische plaatsje Eynatten, dicht bij het Drielandenpunt, komen ten minste zestien mensen om het leven en raken er drie ernstig gewond.
25 juni » Zuid-Afrika wint voor het eigen publiek in het Ellis Park-stadion in Johannesburg het derde officiële wereldkampioenschap rugby door in de finale Nieuw-Zeeland met 15-12 te verslaan.
6 juli » Generaal Ratko Mladić, leider van het net gevormde leger van de Serviërs die in Bosnië wonen, valt de enclave Srebrenica aan met zijn eenheden. Het Bosnische leger vraagt Dutchbat tevergeefs de wapens terug die het eerder inleverde om zich te kunnen verdedigen.
24 juli » Dutchbat keert terug uit Bosnië en Herzegovina.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Rob Heesters, "Stamboom Rob Heesters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rob-heesters/I212.php : benaderd 20 oktober 2026), "Maria Catharina Heesters (1917-1995)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.