Stamboom Rob Heesters » Catharina Juliana Heesters (1910-2002)

Persoonlijke gegevens Catharina Juliana Heesters 


Gezin van Catharina Juliana Heesters

(1) Zij is getrouwd met Adrianus Marinus van der Poel.

Zij zijn getrouwd op 29 januari 1939 te Den Helder, zij was toen 28 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met Willem Frederik Cornelis Adolf.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Juliana Heesters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Juliana Heesters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Juliana Heesters

Catharina Juliana Heesters
1910-2002

(1) 1939
(2) 

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 oktober 1910 lag tussen 2,0 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
      • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
      • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
      • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
      • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
    • De temperatuur op 29 januari 1939 lag tussen -0,8 °C en 4,6 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 22 mei » Onthulling van het grafmonument voor kardinaal Willem Marinus van Rossum in de Kloosterkerk te Wittem door kardinaal Pietro Fumasoni Biondi, zijn opvolger als prefect van de Propaganda Fide.
      • 24 mei » Het Nationaal park Hartz Mountains wordt opgericht.
      • 3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.
      • 8 september » De Nederlandse mijnenveger Hr.Ms. Willem van Ewijck loopt op een eigen mijn waardoor 30 mensen om het leven komen.
      • 14 december » De Sovjet-Unie wordt uit de Volkerenbond gezet.
      • 31 december » Het eerste Nieuwjaarsconcert van de Wiener Philharmoniker wordt uitgevoerd, onder leiding van Clemens Krauss.
    • De temperatuur op 31 oktober 2002 lag tussen 1,1 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (77%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 23 mei » Paus Johannes Paulus II reist van Azerbeidzjan naar Bulgarije voor een vierdaags bezoek.
      • 1 augustus » Start van het project Voor- en vroegschoolse educatie om onderwijsachterstanden aan het begin van de basisschool te verminderen.
      • 1 september » In Macau eindigen de Nederlandse hockeysters als derde bij de strijd om de Champions Trophy.
      • 26 september » De Senegalese veerboot Joola kapseist. Meer dan 1.800 opvarenden komen om.
      • 28 oktober » Tucson, Arizona: Golfoorlogveteraan Robert Flores keert terug naar de verpleegkundeopleiding waar hij nooit zijn diploma haalde als student. Hij schiet drie leraren dood, en daarna zichzelf.
      • 1 december » Een brand in een discotheek in de Venezolaanse hoofdstad Caracas kost aan zeker 47 mensen het leven. Plastic van de decoratie zorgt voor een grote rookontwikkeling, het overgrote deel van de slachtoffers komt door verstikking om het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heesters

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heesters.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heesters.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heesters (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Rob Heesters is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Heesters, "Stamboom Rob Heesters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rob-heesters/I189.php : benaderd 28 december 2025), "Catharina Juliana Heesters (1910-2002)".