Stamboom Rob Heesters » Elisabeth Maria Heesters (1904-1943)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Maria Heesters 


Gezin van Elisabeth Maria Heesters

(1) Zij is getrouwd met Philip Hendrik Kamp.

Zij zijn getrouwd op 5 december 1929 te Den Helder, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jansje (Dol) Kamp  1924-1996 
  2. Gijsberthaa Kamp  1931-1996 


(2) Zij is getrouwd met Abbetjes Meindert de Boer.

Zij zijn getrouwd op 28 september 1951, zij was toen 47 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Maria Heesters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Maria Heesters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Maria Heesters

Elisabeth Maria Heesters
1904-1943

(1) 1929
(2) 1951

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 augustus 1904 lag tussen 16,0 °C en 30,4 °C en was gemiddeld 23,1 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
      • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
      • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
      • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
      • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
      • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
    • De temperatuur op 28 september 1951 lag tussen 9,9 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Johan Sauwens, Belgisch politicus
      • 5 april » Julius en Ethel Rosenberg worden ter dood veroordeeld na schuldig bevonden te zijn aan spionage voor de Sovjet-Unie.
      • 23 mei » Tibetaanse afgevaardigden tekenen (gedwongen) een overeenkomst voor "De bevrijding van Tibet".
      • 17 juli » Wim van Est rijdt als eerste Nederlander in de Gele Trui na de 12e etappe in de Tour de France.
      • 15 september » Encycliek Ingruentium Malorum van Paus Pius XII over het bidden van de rozenkrans.
      • 2 oktober » De eerste Nederlandse televisiezender, Nederland 1, wordt gelanceerd.
    • De temperatuur op 28 oktober 1943 lag tussen 2,4 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Een Britse Pathfinder Stirling stort neer bij Hardinxveld-Giessendam (Rotterdam) in Nederland waarna de Duitsers de overblijfselen van een H2S cm-radar vonden. Het gevonden Rotterdam Gerät was de aanleiding om een wedren tegen de tijd te starten om de Britten bij te benen in de ontwikkeling van de cm-radar.
      • 24 maart » Vrijwel alle Nederlandse artsen maken het woordje 'arts' op hun naamborden onleesbaar om geen lid te hoeven worden van de door de Duitsers ingestelde 'Artsenkamer'.
      • 31 maart » Bombardement op het westen van Rotterdam, 326 doden en vierhonderd gewonden.
      • 24 mei » Josef Mengele wordt hoofdofficier-arts in Auschwitz.
      • 12 september » Naar eerst in 'huisarrest' gezeten te hebben wordt Benito Mussolini bevrijdt door de Duitsers, onder leiding van Otto Skorzeny.
      • 30 september » Encycliek Divino Afflante Spiritu van Paus Pius XII over de promotie van Bijbelstudies.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heesters

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heesters.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heesters.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heesters (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Rob Heesters is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Heesters, "Stamboom Rob Heesters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rob-heesters/I186.php : benaderd 18 oktober 2026), "Elisabeth Maria Heesters (1904-1943)".