Genealogie Ribbens » Jozef Petrus Alfons (Jos) NELEN (1925-2010)

Persoonlijke gegevens Jozef Petrus Alfons (Jos) NELEN 


Gezin van Jozef Petrus Alfons (Jos) NELEN

Hij is getrouwd met (In leven).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jozef Petrus Alfons (Jos) NELEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jozef Petrus Alfons (Jos) NELEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jozef Petrus Alfons (Jos) NELEN


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 maart 1925 lag tussen 0,1 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Calvin Coolidge wordt herbeëdigd als 30e president van de Verenigde Staten, de eerste ceremonie die op de radio te horen is
      • 21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
      • 12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
      • 11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.
      • 1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
      • 24 december » Benito Mussolini krijgt alle macht in Italië.
    • De temperatuur op 6 november 2010 lag tussen 7,4 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 11,1 mm neerslag gedurende 9,3 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (9%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 26 februari » Lars Lagerbäck wordt aangesteld als bondscoach van het Nigeriaans voetbalelftal.
      • 10 maart » De moord op Milly Boele.
      • 20 maart » De Spaanse wielrenner Óscar Freire wint voor de derde keer Milaan-San Remo.
      • 23 juli » Nabij het Zwitserse Fiesch vindt een treinongeluk plaats.
      • 1 augustus » De Nederlandse soldaten van de operatie Task Force Uruzgan beginnen met hun terugtrekking uit de Afghaanse provincie Uruzgan.
      • 13 november » Aung San Suu Kyi wordt vrijgelaten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2008 » Bob Janse (88), Nederlands voetbalcoach
    • 2008 » Larry James (61), Amerikaans sprinter (olympisch kampioen in 1968)
    • 2009 » Dimitri De Fauw (28), Belgisch (baan)wielrenner
    • 2009 » Jo Vischer jr. (85), Nederlands acteur
    • 2010 » Michael Seifert (86), Duits-Oekraïens SS'er en concentratiekampbewaker
    • 2010 » Peter Vos (75), Nederlands tekenaar, graficus en illustrator

    Over de familienaam NELEN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam NELEN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over NELEN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam NELEN (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Ribbens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ivo Ribbens, "Genealogie Ribbens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ribbens/I3286.php : benaderd 21 januari 2026), "Jozef Petrus Alfons (Jos) NELEN (1925-2010)".