Stamboom Reinderman » Geertruida Alida Verschuur (1907-2001)

Persoonlijke gegevens Geertruida Alida Verschuur 


Gezin van Geertruida Alida Verschuur

Zij is getrouwd met Pieter Gootjes.

Zij zijn getrouwd op 26 september 1935 te Heerhugowaard, Nederland, zij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Alida Verschuur?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 december 1907 lag tussen -5,3 °C en -1,9 °C en was gemiddeld -3,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
  • De temperatuur op 18 juni 2001 lag tussen 10,8 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 27 maart » In Pécrot (België) botsen twee treinen die op hetzelfde spoor rijden op elkaar. Zie Treinongeval bij Pécrot.
    • 11 mei » Ahmed Hossam van KAA Gent wint voor de eerste keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
    • 22 mei » De Congolese Bevrijdingsbeweging (MLC) zegt haar strijders per 1 juni terug te trekken van het front in Noord-Congo.
    • 4 september » Tokyo DisneySea, het tweede attractiepark binnen het Tokyo Disney Resort, opent zijn deuren.
    • 30 september » Het Angolees voetbalelftal wint de vijfde editie van de COSAFA Cup door in de finale (over twee wedstrijden) Zimbabwe te verslaan.
    • 7 november » Faillissement van de Belgische luchtvaartmaatschappij Sabena.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1905 » Daniil Charms, Russisch absurdistisch schrijver en filosoof († 1942)
  • 1905 » Frans Prinsen, Belgisch atleet (overleden?)
  • 1906 » Sir Carol Reed, Brits filmregisseur († 1976)
  • 1908 » Jules Vandooren, Frans voetballer en voetbalcoach († 1985)
  • 1910 » Herman van der Horst, Nederlands filmregisseur, producent en scenarioschrijver († 1976)
  • 1910 » Paul Bowles, Amerikaans schrijver, dichter en componist († 1999)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verschuur


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dimitri Reinderman, "Stamboom Reinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman/I24530.php : benaderd 9 januari 2026), "Geertruida Alida Verschuur (1907-2001)".