Stamboom Reinderman » Pieter Gootjes (1906-2001)

Persoonlijke gegevens Pieter Gootjes 


Gezin van Pieter Gootjes

Hij is getrouwd met Geertruida Alida Verschuur.

Zij zijn getrouwd op 26 september 1935 te Heerhugowaard, Nederland, hij was toen 29 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Gootjes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Gootjes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Gootjes

Jan Gootjes
1840-1938
Antje Kalis
1842-1920
Jan Gootjes
1879-1952
Weintje Slot
1881-1961

Pieter Gootjes
1906-2001

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juni 1906 lag tussen 8,8 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
  • De temperatuur op 26 september 1935 lag tussen 5,7 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
    • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
    • 21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
    • 12 mei » Robert Smith en Bill Wilson stichten Alcoholics Anonymous.
    • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
    • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
  • De temperatuur op 11 juni 2001 lag tussen 6,3 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 9,8 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Aardbeving in de Indiase deelstaat Gujarat: ongeveer 20.000 doden en 167.000 gewonden.
    • 28 april » Erik Dekker wint de 36ste editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 28 juni » Slobodan Milošević wordt uitgeleverd aan het Joegoslavië-tribunaal.
    • 13 augustus » In Gelsenkirchen wordt het stadion Arena AufSchalke officieel in gebruik genomen.
    • 24 augustus » Atleet Gert-Jan Liefers verbetert in Brussel het ruim vijf jaar oude Nederlands record van Marko Koers op de 1500 meter (3.33,05) met een tijd van 3.32,89.
    • 24 oktober » In de Gotthardtunnel voltrekt zich een zwaar ongeluk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Gootjes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gootjes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gootjes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gootjes (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dimitri Reinderman, "Stamboom Reinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman/I24529.php : benaderd 20 februari 2026), "Pieter Gootjes (1906-2001)".