Stamboom Prenger 1469-2015 » Kassiena Johanna Oterdoom (1912-)

Persoonlijke gegevens Kassiena Johanna Oterdoom 


Gezin van Kassiena Johanna Oterdoom


Notities over Kassiena Johanna Oterdoom

gehuwd op 24 dec.1935 met Cornelus Borst in Appingedam kapper

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kassiena Johanna Oterdoom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Kassiena Johanna Oterdoom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Kassiena Johanna Oterdoom

Anna Eelsing
1852-1885

Kassiena Johanna Oterdoom
1912-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 oktober 1912 lag tussen -3,1 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
      • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
      • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
      • 4 augustus » De 53-jarige Noorse schrijver Knut Hamsun voltooit zijn romantrilogie De Zwerver.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
      • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1909 » Han Dunk, Nederlands componist, tekstdichter en muziekuitgever († 1996)
    • 1911 » Félix Lévitan, Frans journalist en sportbestuurder († 2007)
    • 1911 » Maribel Vinson, Amerikaans kunstschaatsster († 1961)
    • 1912 » Hermann Graf, Duits gevechtspiloot († 1988)
    • 1913 » Edmond Michiels, Belgisch waterpoloër
    • 1917 » Jan Baas, Nederlands politicus († 2012)

    Over de familienaam Oterdoom

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oterdoom.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oterdoom.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oterdoom (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Prenger, "Stamboom Prenger 1469-2015", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-prenger/I3602.php : benaderd 4 maart 2026), "Kassiena Johanna Oterdoom (1912-)".