Stamboom Peter Tempel » Jan Aaltjo Bos (1912-1966)

Persoonlijke gegevens Jan Aaltjo Bos 


Gezin van Jan Aaltjo Bos

Hij is getrouwd met Antje Wals.

Zij zijn getrouwd na 1943.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Aaltjo Bos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 maart 1912 lag tussen 4,7 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 4,4 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
    • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
    • 4 augustus » De 53-jarige Noorse schrijver Knut Hamsun voltooit zijn romantrilogie De Zwerver.
    • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).
    • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
  • De temperatuur op 4 april 1966 lag tussen 4,3 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (8%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Het Akkoord van Luxemburg treedt in werking. Het beoogt een einde te maken aan een institutionele crisis die in juni 1965 in de Europese Gemeenschappen was ontstaan.
    • 28 mei » In het Disneyland Park te Anaheim opent de attractie "It's a small world".
    • 3 september » Eerste uitzending van de televisieserie Ja zuster, nee zuster.
    • 2 oktober » Opening van het Estadio Vicente Calderón in Madrid, de voormalig thuishaven van de Spaanse voetbalclub Atlético Madrid.
    • 14 oktober » De Nederlandse politieke partij D66 wordt opgericht.
    • 8 december » De Griekse veerboot Heraklion zinkt in de Egeïsche Zee waarbij 220 mensen omkomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1908 » Lou Geels, Nederlands acteur (onder andere Bromsnor uit Swiebertje) († 1979)
  • 1908 » Martien Coppens, Nederlands fotograaf († 1986)
  • 1909 » Ernest Gallo, Amerikaans wijnondernemer († 2007)
  • 1913 » Leonie Tholen, Nederlands schoonspringster († 2012)
  • 1913 » Reinhard Hardegen, Duits WO II-duikbootcommandant († 2018)
  • 1916 » Henk Ooms, Nederlands baanwielrenner († 1993)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bos

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bos.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bos.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bos (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peter Tempel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Tempel, "Stamboom Peter Tempel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-tempel/I830.php : benaderd 15 februari 2026), "Jan Aaltjo Bos (1912-1966)".