Stamboom Peek » Cornelia Peters (1910-)

Persoonlijke gegevens Cornelia Peters 


Gezin van Cornelia Peters

Zij is getrouwd met Adrianus Verhoef.

Zij zijn getrouwd op 24 april 1935 te Arnhem, zij was toen 24 jaar oud.Bron 2


Notities over Cornelia Peters

.
Vader Hendricus Johannes Peters [~ca1869 Arnhem; opperman]
Moeder Elisabeth Lucassen [~ca1871 Arnhem]
gehuwd dd. 16-5-1894 te Arnhem, akte 134

Grootvader Hendricus Johannes Peters [~ca1839 Arnhem; steenhouwer]
Grootmoeder Elisabeth Kloosters [~ca1836 Hatert]
gehuwd dd. 2-8-1865 te Arnhem, akte 186

Overgrootvader Hendricus / Hendrik Peters [~ca1809 Zevenaar; metselaar]
Overgrootmoeder Hendrina Smulders [~ca1808 Huissen]
gehuwd dd. 1-6-1836 te Arnhem, akte 58

Betovergrootvader N.N.
Betovergrootmoeder Elisabeth Peters
-------------------------------------------------------------------

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Peters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. akte 836
  2. akte 158

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 juni 1910 lag tussen 12,2 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 3,8 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Peters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Peters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Peters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Peters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peek is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert-Jan Peek, "Stamboom Peek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peek/I45799.php : benaderd 2 februari 2026), "Cornelia Peters (1910-)".