Stamboom Peek » Sophia Johanna Klasina Maria "Fie" Jaeger (1897-????)

Persoonlijke gegevens Sophia Johanna Klasina Maria "Fie" Jaeger 


Gezin van Sophia Johanna Klasina Maria "Fie" Jaeger

Zij is getrouwd met Martinus Johannes Bouwman.

Zij zijn getrouwd op 26 mei 1920 te Utrecht, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sophia Johanna Klasina Maria "Fie" Jaeger?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sophia Johanna Klasina Maria "Fie" Jaeger

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sophia Johanna Klasina Maria Jaeger

Sophia Johanna Klasina Maria Jaeger
1897-????

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. akte 1081
  2. akte 459

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 april 1897 lag rond de 22,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 55%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
    • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
    • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
    • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
    • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
    • 30 oktober » In café de Kruif aan de Houttuinen in Delft wordt de 'Delftsche Studenten Bond' opgericht.
  • De temperatuur op 26 mei 1920 lag tussen 12,7 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,4 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    • 8 september » Oprichting van het Italiaans Regentschap Carnaro.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1894 » Fritz Freitag, Duits generaal († 1945)
  • 1897 » Kálmán Tihanyi, Hongaars televisiepionier en uitvinder († 1947)
  • 1897 » Willem Maas, Nederlands architect († 1950)
  • 1897 » Ye Jianying, Chinees generaal en voorzitter van het Permanente Comité († 1986)
  • 1900 » Heinrich Müller, Duits politiefunctionaris, leider van de Gestapo († 1945)
  • 1900 » Jan Hendrik Oort, Nederlands sterrenkundige († 1992)

Over de familienaam Jaeger

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jaeger.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jaeger.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jaeger (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peek is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert-Jan Peek, "Stamboom Peek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peek/I42958.php : benaderd 20 januari 2026), "Sophia Johanna Klasina Maria "Fie" Jaeger (1897-????)".