Stamboom Peek » Theresia Amalie Rüsch (1903-1991)

Persoonlijke gegevens Theresia Amalie Rüsch 


Gezin van Theresia Amalie Rüsch

Zij is getrouwd met Franciscus Jacobus Catharinus van Hattem.

Zij zijn getrouwd op 13 maart 1929 te Utrecht, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Notities over Theresia Amalie Rüsch

.
Vader Franz Haver Rüsch
Moeder Emma Basartze

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theresia Amalie Rüsch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Mail Liteke Terhaar
  2. akte 179

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 november 1903 lag tussen 3,5 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (12%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
    • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
  • De temperatuur op 24 januari 1991 lag tussen -3,0 °C en 2,5 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Een wetswijziging in België maakt het mogelijk dat er een vrouw op de troon komt.
    • 2 juli » Het Moldavisch voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. De voormalige Sovjetstaat verliest in Chisinau met 4-2 van Georgië.
    • 18 juli » In Luik wordt de Belgische oud-minister André Cools op straat doodgeschoten.
    • 3 september » Het Super Nintendo Entertainment System wordt op de markt gebracht.
    • 3 oktober » Titelverdediger Nieuw-Zeeland opent in Londen het tweede officiële wereldkampioenschap rugby, gehouden in Ierland en Groot-Brittannië, met een 18-12 overwinning op Engeland.
    • 28 november » Zuid-Ossetië verklaart zich onafhankelijk van Georgië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rüsch

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rüsch.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rüsch.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rüsch (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peek is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert-Jan Peek, "Stamboom Peek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peek/I42524.php : benaderd 28 januari 2026), "Theresia Amalie Rüsch (1903-1991)".