Stamboom Peek » Petronella Christina Susanna van Leeuwen (1908-)

Persoonlijke gegevens Petronella Christina Susanna van Leeuwen 


Gezin van Petronella Christina Susanna van Leeuwen

Zij is getrouwd met Gerardus Johannes van de Poll.

Zij zijn getrouwd op 31 december 1928 te Leiden, zij was toen 20 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Petronella Christina Susanna van Leeuwen

.
Vader Johannes van Leeuwen [~ca1873 's-Gravenhage; agent van politie, koetsier, chauffeur]
Moeder Catharina van Duuren [~ca1873 Leiden]
gehuwd dd. 22-6-1898 te Leiden, akte 208

Grootvader Louwrensius Wilhelmus van Leeuwen [~ca1851; koperslager]
Grootmoeder Jansje Charité [~ca1851; dienstbode]
gehuwd dd. 13-9-1871 te 's-Gravenhage, akte 554

Overgrootvader Joannes van Leeuwen [~ca1819; leerlooier]
Overgrootmoeder Petronella Christina van Kersbergen [~ca1821; diensbode]
gehuwd dd. 22-5-1850 te 's-Gravenhage, akte 258

Betovergrootvader Willem van Leeuwen [~ca1780 Loosduinen; +28-10-1857 Rijswijk]
Betovergrootmoeder Alida van Putten / van der Putte [~ca1791 Rijswijk; +3-2-1842 Rijswijk]]
gehuwd dd. 17-11-1816 te Monster, akte 11
1e huwelijk met Joannis van Rooijen

Oudvader Jan van Leeuwen
Oudmoeder Beatrix Rietbroek
---------------------------------------------------------

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Christina Susanna van Leeuwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Christina Susanna van Leeuwen

Petronella Christina Susanna van Leeuwen
1908-????

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. akte 1091
  2. akte 592

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 juli 1908 lag tussen 11,6 °C en 25,5 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
    • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
    • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
    • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
    • 25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.
    • 18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
  • De temperatuur op 31 december 1928 lag tussen -0,7 °C en 3,0 °C en was gemiddeld 1,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
    • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
    • 2 oktober » Opus Dei (een rooms-katholieke prelatuur) wordt opgericht.
    • 22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Leeuwen


De publicatie Stamboom Peek is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert-Jan Peek, "Stamboom Peek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peek/I40708.php : benaderd 8 maart 2026), "Petronella Christina Susanna van Leeuwen (1908-)".