Stamboom Peek » Josephina Johanna Maria "Fien" Siero (1909-1986)

Persoonlijke gegevens Josephina Johanna Maria "Fien" Siero 

  • Roepnaam is Fien.
  • Zij is geboren op 18 oktober 1909 in Avereest.Bron 1
  • Registratie van geboorte op 18 oktober 1909.Bron 2
  • Feit: (09 Historie) op 8 januari 1986 .Bron 3
    Fientje Siero was een Dedemvaartse van geboorte en woonde na het overlijden van haar ouders in het gezin van haar zus en zwager, de familie Padberg.
    Ze was kleuterleidster op de toendertijd enige kleuterschool bij het tramstation. Zij had daar samen met een assistente de zorg voor een grote groep kleuters (soms meer dan tachtig) in één lokaal.
    In de parochie hielp ze mee als dat nodig was. Bv. bij het brengen van kinderen op hun 'thuisadres' bij kinderuitzendingen in de oorlogswinter van 1945.
    Ze had veel creatieve talenten, kon bv. heel mooi tekenen, en ook op die talenten hebben velen een beroep mogen doen.
    Sinds haar huwelijk met Johannes Hendrikus [Jan] Verhagen woonde ze in Utrecht, maar ze bleef veel belangstelling houden voor haar familie in haar geboortedorp.
    ---------------------------------------------------------------
  • Zij is overleden op 3 januari 1986 in Utrecht, zij was toen 76 jaar oud.Bron 4
    Begraven op de RK begraafplaats St. Vitus te Dedemsvaart
    Oorzaak: in het Alphons Ariënshuis
  • Zij is begraven op 8 januari 1986 in Dedemsvaart.Bron 1
  • Een kind van Johannes Wilhelmus Siero en Geertruida Margaretha Maria Scholte
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 mei 2024.

Gezin van Josephina Johanna Maria "Fien" Siero

Zij is getrouwd met Johannes Hendrikus Verhagen.

Zij zijn getrouwd op 24 augustus 1948 te Dedemsvaart, zij was toen 38 jaar oud.Bron 4

Ze zijn in de kerk getrouwd op 29 augustus 1948 te Dedemsvaart, zij was toen 38 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephina Johanna Maria "Fien" Siero?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephina Johanna Maria "Fien" Siero

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephina Johanna Maria Siero

Josephina Johanna Maria Siero
1909-1986

1948

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. akte 198
  3. Overlijdenskaart - bijlage
  4. Overlijdenskaart

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 oktober 1909 lag tussen 10,6 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
    • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
    • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
    • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.
    • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
    • 23 december » Albert I van België wordt koning.
  • De temperatuur op 24 augustus 1948 lag tussen 11,8 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Oprichting van de VVD, de Volkspartij voor Vrijheid en Democratie.
    • 10 maart » Jan Masaryk, de partijloze minister van Buitenlandse Zaken van Tsjecho-Slowakije wordt dood aangetroffen op de binnenplaats van het ministerie van buitenlandse zaken te Praag, hij is waarschijnlijk uit het raam van zijn kantoor in het ministerie geduwd.
    • 14 maart » James Nachtwey, Amerikaans fotojournalist
    • 26 juni » Het Pools voetbalelftal lijdt de zwaarste nederlaag uit de geschiedenis van het land. In Kopenhagen wordt met 8-0 verloren van Denemarken.
    • 12 november » Het Tribunaal van Tokio veroordeelt 7 Japanse leiders tot de doodstraf voor hun aandeel in de Tweede Wereldoorlog.
    • 9 december » Het Genocideverdrag wordt ondertekend.
  • De temperatuur op 3 januari 1986 lag tussen -2,0 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 11,2 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Mário Soares wordt gekozen tot president van Portugal, de eerste burgerpresident sinds 60 jaar.
    • 11 april » Dodge Morgan behaalt een nieuw wereldrecord zeilen rond de wereld; met zijn American Promise deed hij er 150 dagen over.
    • 30 april » Verbod op de walvisvangst.
    • 25 juni » Journaliste Yvonne Zonderop van Het Vrije Volk ontvangt de Anne Vondelingprijs 1985 uit handen van CDA-premier Ruud Lubbers.
    • 29 november » Het Surinaamse leger richt een bloedbad aan in het marrondorp Moiwana. (Zie Bloedbad van Moiwana.)
    • 10 december » Elie Wiesel krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
  • De temperatuur op 8 januari 1986 lag tussen -3,8 °C en -0,8 °C en was gemiddeld -2,3 °C. Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 19 februari » De Sovjet-Unie lanceert het Mir ruimtestation.
    • 26 februari » Evert van Benthem wint voor de tweede keer op rij de Elfstedentocht in een tijd van 6.55.17 uur. Tineke Dijkshoorn wint bij de vrouwen.
    • 26 april » Nabij de Oekraïense plaats Tsjernobyl vindt een kernramp plaats.
    • 24 juli » Opening van de dertiende Gemenebestspelen in Edinburgh met de deelname van 1662 atleten afkomstig uit 26 landen.
    • 10 december » Elie Wiesel krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    • 17 december » In Colombia wordt hoofdredacteur van de krant El Espectador, Guillermo Cano, doodgeschoten voor het gebouw van zijn krant door huurmoordenaars, die vermoedelijk zijn ingehuurd door drugsbaron Pablo Escobar.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Siero

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Siero.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Siero.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Siero (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peek is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert-Jan Peek, "Stamboom Peek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peek/I40503.php : benaderd 10 januari 2026), "Josephina Johanna Maria "Fien" Siero (1909-1986)".