Stamboom Peek » Johanna Felix (????-1781)

Persoonlijke gegevens Johanna Felix 


Gezin van Johanna Felix

Zij is getrouwd met Gerrit de Vos.

Toestemming voor het huwelijk is 8 augustus 1756 verkregen te Utrecht.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 25 augustus 1756 te Utrecht.Bron 2

.
Bruidegom Gerrit de Vos
Bruid Johanna Felix
Laatste partner van de bruidegom Henrietta Gerenou

Gebeurtenis Trouwen
Datum 25-08-1756
Religie Nederduits-gereformeerd (later Nederlands-hervormd)
Gebeurtenisplaats Utrecht
Gebeurtenis Ondertrouw
Datum 08-08-1756

Documenttype DTB Trouwen
Erfgoedinstelling Het Utrechts Archief
Plaats instelling Utrecht
Collectiegebied Utrecht
Archief 711
Registratienummer 104
Pagina 247
Registratiedatum 25-08-1756
Akteplaats Utrecht
Collectie Burgerlijke stand gemeente Utrecht en van de voormalige gemeente Zuilen: retroacta doop- trouw- e...
Boek Utrecht NH trouwen 1748-1764
-----------------------------------------------------

Kind(eren):

  1. Pieter de Vos  1769-1838 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Felix?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Felix

Johanna Felix
????-1781

1756
Pieter de Vos
1769-1838

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Wiewaswie.nl - begraafakte
  2. Wiewaswie.nl - trouwakte

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 augustus 1756 lag rond de 19,0 °C. Er was 2 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: regen betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • Regentes Anna (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1759 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1756: Bron: Wikipedia
    • 18 februari » Een zware aardbeving bij Düren met een beving van 6,1 op de schaal van Richter, richt grote schade aan.
    • 15 mei » Begin van de Zevenjarige Oorlog.
    • 9 juni » De vijftien koningen, keizers en regenten van Timor, Roti, Solor en Soemba tekenen een verdrag waardoor het Nederlandse gouvernement de soevereiniteit verkrijgt.
  • De temperatuur op 15 maart 1781 lag rond de 3,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noordoost ten noorden. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1781: Bron: Wikipedia
    • 6 januari » Op de Royal Square in Saint Helier op het Kanaaleiland Jersey verslaan de Engelsen de Fransen in de Slag om Jersey. Zowel de Britse aanvoerder majoor Peirson als de Franse aanvoerder baron De Rullecourt komen om het leven.
    • 13 maart » Astronoom William Herschel ontdekt de planeet Uranus.
    • 5 augustus » De Slag bij de Doggersbank, een zeeslag tussen Nederland en het Verenigd Koninkrijk tijdens de Vierde Engels-Nederlandse Oorlog. De slag eindigt feitelijk onbeslist.
    • 4 september » Los Angeles wordt gesticht.

Over de familienaam Felix

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Felix.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Felix.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Felix (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peek is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert-Jan Peek, "Stamboom Peek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peek/I40324.php : benaderd 14 januari 2026), "Johanna Felix (????-1781)".