Stamboom Peek » Niet publiceren

Persoonlijke gegevens Niet publiceren 


Gezin van Niet publiceren

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1947 te Groenlo.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Niet publiceren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Niet publiceren

Gerrit Peek
1857-1936
Maria Verweij
1860-1945
Jan Hijman
1857-1937
Johannes Peek
1888-1972

Niet publiceren
????-

1947
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 mei 1947 lag tussen 8,7 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 13,3 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Bij het dorp Qumran worden de Dode Zee-rollen gevonden. Ze bevatten onder meer fragmenten van bijna alle boeken van het Oude Testament.
    • 21 juli » Begin van de eerste politionele actie in Nederlands-Indië.
    • 14 augustus » India en Pakistan worden onafhankelijk van Groot-Brittannië.
    • 18 augustus » Op een marinescheepswerf in Cádiz, Spanje, ontploft een munitieloods. 147 personen komen om het leven. Talloze huizen en gebouwen worden verwoest.
    • 1 oktober » In het dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst het stripverhaal Nero.
    • 6 december » Everglades National Park in Florida toegewezen.

Over de familienaam Niet publiceren


De publicatie Stamboom Peek is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert-Jan Peek, "Stamboom Peek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peek/I36500.php : benaderd 16 maart 2026), "Niet publiceren".