Stamboom Peek » Francisca Anthonia Out (1882-1913)

Persoonlijke gegevens Francisca Anthonia Out 


Gezin van Francisca Anthonia Out

Zij is getrouwd met Jan Willem Spithoven.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1906 te Naarden, zij was toen 24 jaar oud.Bron 4


Notities over Francisca Anthonia Out

.
Vader Pieter Out [~ca1856 Blokker; veehouder]
Moeder Adriana Andriessen [~ca1857 Bussum]
gehuwd dd. 12-11-1879 te Sloten, akte 48

Grootvader Dirk Out [~ca1832 Enkhuizen]
Grootmoeder Neeltje Weel [~ca1833 Blokker]
gehuwd dd. 8-2-1855 te Blokker, akte 2

Overgrootvader Pieter Pietersz Out / Oud [~ca1792 Grootebroek; +11-10-1848 Enkhuizen; wagenaar]
Overgrootmoeder Geertje Naber [~ca1807 Hem]
gehuwd dd. 10-1-1830 te Enkhuizen, akte 1
1e huwelijk met Sijtje Breg

Betovergrootvader Pieter Dirksz Oud
Betovergrootmoeder Aafje Molenaar
----------------------------------------------------------------

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francisca Anthonia Out?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. familysearch - huwelijksbijlagen - Naarden 1906, pag 534
  2. (Niet openbaar)
  3. akte 29
  4. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 januari 1882 lag rond de 6,4 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
    • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
    • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
    • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
    • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
  • De temperatuur op 23 juni 1913 lag tussen 9,1 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd als 28e president van de Verenigde Staten
    • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
    • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
    • 14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
    • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
    • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Out

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Out.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Out.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Out (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peek is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert-Jan Peek, "Stamboom Peek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peek/I31072.php : benaderd 16 januari 2026), "Francisca Anthonia Out (1882-1913)".