Stamboom Peek » Maria Johanna Schram (1875-1957)

Persoonlijke gegevens Maria Johanna Schram 


Gezin van Maria Johanna Schram

(1) Zij is getrouwd met Auguste Theodoor Haine.

Zij zijn getrouwd op 9 januari 1895 te Maastricht, zij was toen 19 jaar oud.Bron 3


(2) Zij is getrouwd met Hendrikus Frederikus Mullenders.

Zij zijn getrouwd op 6 december 1922 te Maastricht, zij was toen 46 jaar oud.Bron 4


Notities over Maria Johanna Schram

.
Vader Coenrardus Johannes Schram [~ca1847 's-Hertogenbosch; sergeant]
Moeder Josephina Horn [~ca1848 Maastricht]
gehuwd dd. 23-8-1876 te Maastricht, akte 122

Grootvader Johannes Schram [~15-2-1818 Breda; brugwachter]
Grootmoeder Wilhelmina Koose [~7-7-1822 's-Hertogenbosch]
gehuwd dd. 7-7-1855 te 's-Hertogenbosch, akte 89

Grootvader N.N.
Grootmoeder Adriana Schram

Overgrootvader Jacobus Schram [~ca1760 Bergen op Zoom]
Overgrootmoeder Anna Bois / Johanna Boos [~ca1766 Middelburg]
ondertrouw dd. 28-10-1786 te Breda
gehuwd dd. 12-11-1786 te Breda
--------------------------------------------------------------

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Johanna Schram?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. familysearch - huwelijksbijlagen - Maastricht 1922, pag 1981
  2. akte 832
  3. (Niet openbaar)
  4. akte 519

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 december 1875 lag rond de 2,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Parijs gaat Bizets opera Carmen in première. Het publiek is gechoqueerd en jouwt Bizet uit.
    • 15 maart » Paus Pius IX creëert elf nieuwe kardinalen, onder wie de Poolse oud-nuntius in België Mieczyslaw Ledóchowski en de Belgische aartsbisschop van Mechelen Victor Augustus Dechamps.
    • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
    • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
    • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
    • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
  • De temperatuur op 30 december 1957 lag tussen 3,2 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 17 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Flota Świnoujście.
    • 5 mei » Opening van het Estádio dos Barreiros in Funchal.
    • 12 juli » Dr. Leroy Burney legt voor het eerst verband tussen roken en longkanker.
    • 15 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Coquimbo Unido.
    • 16 september » Richard Feynman en Murray Gell-Mann presenteren de theorie van de zwakke kernkracht.
    • 14 november » Vliegramp Bussum.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1870 » Saki, Engels schrijver († 1916)
  • 1874 » Frank Salisbury, Engels kunstschilder en glaskunstenaar († 1962)
  • 1878 » Jozef Stalin, Sovjet-Russisch dictator († 1953)
  • 1879 » Paul Klee, Duits-Zwitsers kunstschilder († 1940)
  • 1883 » Armgard von Cramm, Duits prinses van Lippe-Biesterfeld, moeder van Prins Bernhard († 1971)
  • 1884 » Philip Van Isacker, Belgisch politicus († 1951)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schram

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schram.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schram.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schram (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peek is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert-Jan Peek, "Stamboom Peek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peek/I27360.php : benaderd 2 februari 2026), "Maria Johanna Schram (1875-1957)".