Stamboom Pasman-Kuit » Antje Guurtje van Vuure (1912-1979)

Persoonlijke gegevens Antje Guurtje van Vuure 


Gezin van Antje Guurtje van Vuure


Notities over Antje Guurtje van Vuure

Stadsarchief Amsterdam - Bevolkingsregisters geannexeerde gemeenten
Geregistreerde: Teunis Willem van Vuure, veehouder, 02-10-1904, Ransdorp
Geregistreerde: Neeltje Mantel, 24-01-1876, Buiksloot
Geregistreerde: Aart [= doorgehaald] Teunis van Vuure, 27-06-1902, Buiksloot
Geregistreerde: Teunis Willem van Vuure, 02-04-1902, Buiksloot
Geregistreerde: Antje Guurtje van Vuure, 24-3-1912, Nieuwendam
Adres: Nieuwendam A 216 vanaf 22-5-1907, komend van Buiksloot

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje Guurtje van Vuure?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje Guurtje van Vuure

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje Guurtje van Vuure

Teunis Mantel
1844-1928

Antje Guurtje van Vuure
1912-1979


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 maart 1912 lag tussen 5,1 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 3,0 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
    • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
    • 12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
    • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).
    • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
  • De temperatuur op 19 december 1979 lag tussen -2,3 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (72%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Bokser Rudi Koopmans behaalt in Rotterdam de Europese titel in het halfzwaargewicht door een overwinning op de Italiaan Aldo Traverso.
    • 22 maart » De Britse ambassadeur Richard Sykes wordt in Den Haag vermoord door IRA-leden.
    • 15 juni » Oprichting van de Reguliere Grootloge van België.
    • 11 juli » Het ruimtestation Skylab komt terug op aarde.
    • 13 september » Venda wordt door Zuid-Afrika onafhankelijk verklaard.
    • 26 oktober » De Zuid-Koreaanse president Park Chung Hee wordt in Seoel doodgeschoten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Vuure


De publicatie Stamboom Pasman-Kuit is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Pasman, "Stamboom Pasman-Kuit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pasman-kuit/I6790.php : benaderd 23 februari 2026), "Antje Guurtje van Vuure (1912-1979)".