Stamboom Oudheusden » Peter Willemszn Millenaar (1560-1636)

Persoonlijke gegevens Peter Willemszn Millenaar 

  • Hij is geboren in het jaar 1560 in Drongelen.
    Bron Heusden R421, fol 12 verso, 05-04-1588
  • Hij is overleden op 15 maart 1636 in Drongelen, hij was toen 76 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 januari 2015.

Gezin van Peter Willemszn Millenaar

Hij is getrouwd met Beatris Adriaensdr.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1583, hij was toen 23 jaar oud.

Bron: Heusden R586, fol 70, 15-03-1636

Kind(eren):



Notities over Peter Willemszn Millenaar

Peter was de eerste die de naam Millenaar gebruikte, afkomstig van de naam Millenaarspolder, in de buurt van Drongelen.Op 10 maart 1583 nam hij een hypotheek op een stuk land aan het Voorste Hoogveld in Eethen dat hij van zijn grootvader had geërfd. In 1588 was hij meerderjarig en trad hij op namens zijn verweesde halfbroers
Op 15 maart 1636 maakte hij samen met zijn vrouw een testament. Hieruit volgt dat beiden toen nog in leven waren.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Peter Willemszn Millenaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Peter Willemszn Millenaar

Peter Willemszn Millenaar
1560-1636

1583

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Millenaar


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Claudia Vreugdenhil, "Stamboom Oudheusden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oudheusden/I6377.php : benaderd 19 februari 2026), "Peter Willemszn Millenaar (1560-1636)".