Stamboom Nuij/Noy » Paulus Johannes "Jan" van Loosbroek (1903-1973)

Persoonlijke gegevens Paulus Johannes "Jan" van Loosbroek 

  • Roepnaam is Jan.
  • Hij is geboren op 4 juli 1903 in Oijen en Teeffelen, Noord-Brabant, Nederland.
    KindPaulus Johannes van Loosbroek
    Datum geboorte04-07-1903
    PlaatsOijen en Teeffelen
    VaderMarinus van Loosbroek
    MoederMaria Grada de Klein
    BronGeboorteregister Oijen en Teeffelen 1903
    Toegangsnr.550
    Inv.nr.2166
    Aktenummer11
    Akte datum05-07-1903
  • Hij is overleden op 28 september 1973 in Oss, NB, NL, hij was toen 70 jaar oud.
  • Hij is begraven in het jaar 1973 in Lith, NB, NL.
  • Een kind van Marinus van Loosbroek en Maria Grada de Klein
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 februari 2016.

Gezin van Paulus Johannes "Jan" van Loosbroek

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Paulus Johannes "Jan" van Loosbroek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Paulus Johannes "Jan" van Loosbroek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Paulus Johannes "Jan" van Loosbroek

Voorouders (en nakomelingen) van Paulus Johannes van Loosbroek

Paulus Johannes van Loosbroek
1903-1973


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 juli 1903 lag tussen 7,7 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (66%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
      • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
      • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
      • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
      • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
      • 17 december » Orville Wright maakt de eerste gemotoriseerde vlucht ter wereld, met de Wright Flyer (of mogelijk de Flyer I) te Kitty Hawk.
    • De temperatuur op 28 september 1973 lag tussen 11,2 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 3,9 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 4,0 uur zonneschijn (34%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 29 januari » In het Gelderse Enspijk vindt de eerste gijzeling in Nederland plaats.
      • 14 april » Slade geeft een concert in Ahoy in Rotterdam.
      • 25 augustus » De nationale vrouwenvoetbalelftallen van Finland en Zweden spelen beide de eerste officiële interland uit de geschiedenis. Het onderling duel in Mariehamn eindigt in 0-0.
      • 23 september » Juan Perón komt opnieuw aan de macht in Argentinië.
      • 29 september » President Albert-Bernard Bongo van Gabon maakt bekend dat hij van het christendom tot de islam is bekeerd en de naam Omar Bongo heeft aangenomen.
      • 10 oktober » Het Nederlands voetbalelftal speelt met 1-1 gelijk tegen Polen in Rotterdam. Henk Wery speelt zijn twaalfde en laatste interland voor Oranje.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Loosbroek


    De publicatie Stamboom Nuij/Noy is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Evelyn Huffels, "Stamboom Nuij/Noy", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-nuij-noy/I5237.php : benaderd 1 februari 2026), "Paulus Johannes "Jan" van Loosbroek (1903-1973)".