Stamboom Nuij/Noy » Lucia Cornelia van Loosbroek (1910-1988)

Persoonlijke gegevens Lucia Cornelia van Loosbroek 

  • Zij is geboren op 29 december 1910 in Oijen en Teeffelen, Noord-Brabant, Nederland.
    KindLucia Cornelia van Loosbroek
    Datum geboorte29-12-1910
    PlaatsOijen en Teeffelen
    VaderMarinus van Loosbroek
    MoederMaria Grada de Klein
    BronGeboorteregister Oijen en Teeffelen 1910
    Toegangsnr.550
    Inv.nr.2166
    Aktenummer17
    Akte datum31-12-1910
  • Zij is overleden op 3 februari 1988 in 's-Hertogenbosch, NB, NL, zij was toen 77 jaar oud.
  • Een kind van Marinus van Loosbroek en Maria Grada de Klein
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 februari 2016.

Gezin van Lucia Cornelia van Loosbroek

Zij is getrouwd met Antonius Johannes Adrianus Nuij.

Zij zijn getrouwd op 6 juli 1939 te Oijen en Teeffelen, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 28 jaar oud.

BruidegomAntonius Johannes Adrianus Nuij
Leeftijd30
GeboorteplaatsEmpel en Meerwijk
Vader bruidegomJohannes Gerardus Nuij
Moeder bruidegomHendrika van Beek
BruidLucia Cornelia van Loosbroek
Leeftijd28
GeboorteplaatsOijen
Vader bruidMarinus van Loosbroek
Moeder bruidMaria Grada de Klein
Datum huwelijk06-07-1939
PlaatsOijen en Teeffelen
BronHuwelijksregister Oijen en Teeffelen 1939
Toegangsnr.405
Inv.nr.411
Aktenummer2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lucia Cornelia van Loosbroek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lucia Cornelia van Loosbroek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lucia Cornelia van Loosbroek

Lucia Cornelia van Loosbroek
1910-1988

1939

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 december 1910 lag tussen -0,2 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 3,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
      • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
      • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
      • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
      • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
      • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
    • De temperatuur op 6 juli 1939 lag tussen 10,6 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 18 juli » Opening van het Hallenstadion in Zürich.
      • 1 september » Nazi-Duitsland valt Polen binnen bij Westerplatte (Fall Weiss): begin van de Tweede Wereldoorlog.
      • 3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.
      • 6 september » Tweede Wereldoorlog: Zuid-Afrika verklaart de oorlog aan Duitsland.
      • 8 oktober » Duitsland annexeert westelijk Polen.
      • 8 november » In München ontsnapt Hitler aan een door Georg Elser gepleegde bomaanslag in de Bürgerbräukeller.
    • De temperatuur op 3 februari 1988 lag tussen 4,1 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
      • 26 februari » De Duitse atleet Carlo Thränhardt evenaart bij atletiekwedstrijden in Berlijn het bijna één jaar oude wereldrecord hoogspringen van Patrik Sjöberg: 2,43 meter.
      • 16 mei » In de Peruviaanse hoofdstad Lima wordt een aanslag op Paus Johannes Paulus II verijdeld. In het politiecordon naar het vliegveld hadden zich leden van de maoïstische guerrillabeweging Lichtend Pad als agenten vermomd.
      • 29 juni » Maria Canins wint de eerste editie van de Ronde van Italië voor vrouwen, ook bekend als de Giro Donne.
      • 31 oktober » Oprichting Nationaal park van Amerikaans-Samoa door het Amerikaans Congres.
      • 24 november » De foto’s van de verstandelijke gehandicapte Jolanda Venema, naakt met een Zweedse band om haar middel, schokken heel Nederland. De zaak-Venema brengt een debat op gang over de kwaliteit van de gehandicaptenzorg.
      • 21 december » De rechtbank van Brussel laat beslag leggen op drie eigendommen van de Zaïrese president Mobutu Sese Seko op verzoek van het Belgische bedrijf Cotoni.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Loosbroek


    De publicatie Stamboom Nuij/Noy is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Evelyn Huffels, "Stamboom Nuij/Noy", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-nuij-noy/I2679.php : benaderd 16 februari 2026), "Lucia Cornelia van Loosbroek (1910-1988)".