Stamboom Nijborg » Antonie Nieborg (1891-1966)

Persoonlijke gegevens Antonie Nieborg 


Gezin van Antonie Nieborg

Hij is getrouwd met Geesje Nijhof.

Zij zijn getrouwd op 31 augustus 1918 te Zuidlaren, Tynaarlo, Drenthe, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Tie Nieborg  1919-1968
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonie Nieborg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonie Nieborg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Antonie Nieborg

Voorouders (en nakomelingen) van Antonie Nieborg

Tie Nieborg
1861-1939
Tie Nieborg
Roelfje Klok
1867-1962
Roelfje Klok

Antonie Nieborg
1891-1966

1918

Geesje Nijhof
1894-1968

Tie Nieborg
1919-1968

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Antonie Nieborg



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Algemeen Toegangnr: 0165.032
    2. Grafsteen
    3. Toegangnr: 0166.032

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 september 1891 lag rond de 16,1 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
      • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
      • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
      • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
      • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
      • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
    • De temperatuur op 31 augustus 1918 lag tussen 9,3 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 12,6 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 3 juli » Suze Groeneweg treedt als eerste vrouwelijke lid toe tot de Tweede Kamer.
      • 31 juli » Oprichting van AZC Zutphen, een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Zutphen.
      • 17 oktober » Officiële stichting van Joegoslavië.
      • 11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
      • 12 november » Geïnspireerd door de omwentelingen in Duitsland en Rusland roept de Nederlandse socialistische leider Pieter Jelles Troelstra op tot revolutie. Hij veroorzaakt paniek, maar krijgt geen bijval.
      • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
    • De temperatuur op 12 januari 1966 lag tussen -5,0 °C en -0,7 °C en was gemiddeld -2,4 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 7 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo O'Higgins.
      • 13 augustus » Het Centrale Comité van de Chinese Communistische Partij kondigt de "Culturele Revolutie" aan.
      • 7 september » De Schipholtunnel wordt opengesteld.
      • 14 oktober » De Nederlandse politieke partij D66 wordt opgericht.
      • 4 november » Grote overstromingen in Venetië en Florence.
      • 7 december » Ajax speelt in de mist tegen Liverpool, en wint met 5-1.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1955 » Armand Thiéry (87), Belgisch priester, theoloog en psycholoog
    • 1957 » Ken Wharton (40), Brits autocoureur
    • 1960 » Nevil Shute (60), Engels schrijver en vliegtuigbouwer
    • 1966 » Bertus Coops (91), Nederlands burgemeester in Nederlands-Indië
    • 1972 » Henri Pieck (76), Nederlands architect, tekenaar en kunstschilder
    • 1976 » Agatha Christie (85), Engels detectiveschrijfster

    Over de familienaam Nieborg

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nieborg.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nieborg.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nieborg (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Nijborg is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dick Nijborg, "Stamboom Nijborg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-nijborg/I187.php : benaderd 21 februari 2026), "Antonie Nieborg (1891-1966)".