Stamboom Nieuwenhuizen-Van Ginkel en De Kruijf-Grootendorst » Gerritje Evers (1920-1975)

Persoonlijke gegevens Gerritje Evers 


Gezin van Gerritje Evers

Zij is getrouwd met Jan van Ee.

Zij zijn getrouwd op 21 april 1944 te Barneveld, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritje Evers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerritje Evers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritje Evers

Derk Evers
1844-1888

Gerritje Evers
1920-1975

1944

Jan van Ee
1920-1994


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 december 1920 lag tussen 4,4 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 14,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
      • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
      • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
      • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
      • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
      • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
    • De temperatuur op 21 april 1944 lag tussen 4,9 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 0.1 mm neerslag gedurende 0.1 uur. Er was 6,7 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 11 april » Bombardement van Huize Kleykamp.
      • 1 augustus » In Warschau, Polen breekt de Opstand van Warschau uit tegen de Duitse bezetters.
      • 9 september » Bulgarije wordt bevrijd door de Sovjet-Unie.
      • 11 september » De geallieerden bombarderen Breskens bij een poging het 15e Duitse leger de pas af te snijden.
      • 29 oktober » De Poolse 1e Pantserdivisie bevrijdt Breda.
      • 10 november » Begin van een grote razzia in Rotterdam en Schiedam, waarbij uiteindelijk circa 50.000 mannen tussen 17 en 40 jaar worden weggevoerd naar Duitsland.
    • De temperatuur op 8 september 1975 lag tussen 5,8 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (84%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 20 juli » De Franse wielrenner Bernard Thévenet wint de Ronde van Frankrijk, vóór Eddy Merckx.
      • 30 augustus » De Nederlander André Gevers wordt in Mettet (België) wereldkampioen wegwielrennen bij de amateurs.
      • 16 september » Papoea-Nieuw-Guinea wordt onafhankelijk van Australië.
      • 18 september » Patty Hearst wordt gearresteerd na een jaar op de lijst van meest gezochte personen van de FBI te hebben gestaan.
      • 7 november » Bij een explosie bij DSM in Geleen komen 14 medewerkers om het leven en raken 109 medewerkers zwaargewond. De bedrijfsbrandweer heeft tot 14 november nodig om de hevige branden op het terrein te blussen.
      • 2 december » Treinkaping bij Wijster.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1913 » Robert Adler, Oostenrijks-Amerikaans natuurkundige en uitvinder († 2007)
    • 1915 » Toos van der Klaauw, Nederlands schermster en atlete († 2011)
    • 1921 » Deanna Durbin, Canadees zangeres en actrice († 2013)
    • 1923 » Orlando, Braziliaans voetballer († 2004)
    • 1923 » Philip Slier, Nederlands Joodse dwangarbeider in de Tweede Wereldoorlog († 1943)
    • 1925 » Albert Bandura, Canadees psycholoog

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Evers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Evers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Evers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Evers (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Nieuwenhuizen, "Stamboom Nieuwenhuizen-Van Ginkel en De Kruijf-Grootendorst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwenhuizen-van-ginkel-de-kruijf-grootendorst/I507160.php : benaderd 11 mei 2025), "Gerritje Evers (1920-1975)".