Stamboom Molenaar » Cornelia "Cornelia" Kommer (1844-1917)

Persoonlijke gegevens Cornelia "Cornelia" Kommer 


Gezin van Cornelia "Cornelia" Kommer

Zij is getrouwd met Adriaan Beije.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1869 te Haamstede (Zeeland) NL, zij was toen 25 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Marinus Beije  1870-1873
  2. Beije  
  3. Levina Beije  1873-1903
  4. Cornelia Beije  1875-1931
  5. Janna Beije  1876-1923
  6. Pieternella Beije  1880-1920
  7. Cornelis Beije  1883-1909
  8. Lena Beije  1886-1980
  9. Willem Beije  1888-1888

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia "Cornelia" Kommer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia "Cornelia" Kommer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Kommer

Pieter Kommer
1795-± 1851

Cornelia Kommer
1844-1917

1869

Adriaan Beije
1842-1923

Marinus Beije
1870-1873
Levina Beije
1873-1903
Janna Beije
1876-1923
Lena Beije
1886-1980
Willem Beije
1888-1888

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Zeeuws Archief - 25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980 - Geboorte - HAA-G-1844 - Geboorteakte - Aktenr.: 12
    2. Zeeuws Archief - 25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980 - Overlijden - HAA-O-19178 - Overlijdensakte - Aktenr.: 9
    3. Zeeuws Archief - Akten Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980 - Huwelijk - Toegangsnr.: 25 - Inventarisnr.: HAA-H-1869 - Huwelijks- Aktenr.: 3

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 april 1844 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: betrokken dampig. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1844: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
      • 27 februari » De Dominicaanse Republiek wordt onafhankelijk van Haïti.
      • 13 juni » Linus Yale verkrijgt octrooi op het deurslot.
      • 15 juni » Aan Charles Goodyear wordt een octrooi verleend voor het vulkaniseren van rubber.
      • 1 augustus » De Zoologischer Garten Berlin, de eerste Duitse dierentuin, wordt geopend.
      • 25 augustus » Oprichting van de Congregatie van Onze Lieve Vrouw Moeder van Barmhartigheid (Fraters van Tilburg) door Joannes Zwijsen, coadjutor-apostolisch vicaris van Bisdom 's-Hertogenbosch.
      • 22 oktober » William Miller voorspelt dat de Wederkomst van Jezus op deze dag zou plaatsvinden. Toen de voorspelling niet uitkwam, leidde dit tot de "Great Disappointment" ("Grote Teleurstelling").
    • De temperatuur op 7 mei 1869 lag rond de 18,1 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west ten zuiden. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 69%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
      • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
      • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
      • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
      • 8 december » Paus Pius IX opent het Eerste Vaticaans Concilie.
      • 10 december » Vrouwenkiesrecht ingevoerd in Wyoming.
    • De temperatuur op 30 maart 1917 lag tussen 1,3 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 5 februari » De Mexicaanse grondwet treedt in werking.
      • 2 maart » Gedwongen aftreden van tsaar Nicolaas II van Rusland.
      • 15 mei » Troonsafstand van Nicolaas II van Rusland namens hem en zijn zoon Aleksej.
      • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
      • 10 november » De Derde Slag om Ieper gestreden tijdens de Eerste Wereldoorlog.
      • 15 december » Matrozen van de Z 8 organiseren uit ontevredenheid over de slechte kwaliteit van het brood een eigen voedselactie. Hierbij wordt bij de aanleverende bakkerij het bedorven brood onder druk omgeruild.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kommer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kommer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kommer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kommer (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tiny van Teulingen, "Stamboom Molenaar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-molenaar/I991.php : benaderd 21 januari 2026), "Cornelia "Cornelia" Kommer (1844-1917)".