De temperatuur op 12 september 1930 lag tussen 11,6 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 6,1 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
Dag van overlijden 14 augustus 2012
De temperatuur op 14 augustus 2012 lag tussen 15,2 °C en 26,2 °C en was gemiddeld 19,9 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 6,1 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
21 januari » 'Zeilmeisje' Laura Dekker rondt als jongste solozeiler ooit op de leeftijd van 16 jaar en vier maanden haar reis om de wereld af door te arriveren in de haven van het eiland Sint Maarten.
30 maart » Rebellen van de MNLA bezetten de steden Kidal en Ansongo in Mali.
26 mei » Loreen uit Zweden wint het 57ste Eurovisiesongfestival met het lied Euphoria.
23 oktober » Europarlementslid Corneliu Vadim Tudor, een extreem-rechts politicus uit Roemenië, komt in opspraak omdat hij op televisie zegt dat "er nooit een Holocaust was in Roemenië".
15 november » Xi Jinping wordt de nieuwe secretaris-generaal van de Chinese Communistische Partij. Het nieuwe Politbureau van China wordt geïnaugureerd.
1 december » In de Nederlandse stad Amsterdam vindt de tiende editie van het Junior Eurovisiesongfestival 2012 plaats.
Dag van crematie 21 augustus 2012
De temperatuur op 21 augustus 2012 lag tussen 14,9 °C en 26,7 °C en was gemiddeld 20,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (27%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
30 april » De Russische voetbalbond bevestigt dat Dick Advocaat na het EK voetbal 2012 stopt als bondscoach van de nationale ploeg.
6 juni » In Peru komen bij een helikoptercrash veertien onderzoekers van een Zuid-Koreaans bedrijf om het leven, onder wie één Nederlander. Ze waren onderweg naar Cuzco.
10 juli » President Traian Basescu van Roemenië draagt achter gesloten deuren officieel de macht over aan Crin Antonescu, de voorzitter van het parlement.
16 september » De voormalige topman van de Franse oliemaatschappij Elf Aquitaine, Loik le Floch-Prigent, wordt door Ivoorkust uitgeleverd aan het West-Afrikaanse Togo op verdenking van betrokkenheid bij fraude.
19 oktober » Na 12 jaar genomineerd bij het Gouden Televizier-Ring Gala wint Het Klokhuis in 2012 een Gouden Stuiver.
27 oktober » Bij een busongeval nabij Kerak in Jordanië laten vijf Belgen het leven en valt er een twaalftal gewonden. Een van de slachtoffers was schepen in Wommelgem.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tiny van Teulingen, "Stamboom Molenaar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-molenaar/I891.php : benaderd 23 januari 2026), "Cornelia Pieternella "Nel" Jaring (1930-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.