Stamboom Molenaar » Johannes Jacobus van Brakel (1928-1996)

Persoonlijke gegevens Johannes Jacobus van Brakel 


Gezin van Johannes Jacobus van Brakel


Notities over Johannes Jacobus van Brakel

Begraven: Algemene Begraafplaats Zuidendijk 270, 3319 LK Dubbeldam

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Jacobus van Brakel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Jacobus van Brakel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Johannes Jacobus van Brakel

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Jacobus van Brakel

Johannes Jacobus van Brakel
1928-1996


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Grafsteen Johannes Jacobus van Brakel - Begraafplaats te Dubbeldam

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 februari 1928 lag tussen 4,5 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
      • 12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
      • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
      • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
      • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
      • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
    • De temperatuur op 4 december 1996 lag tussen 4,0 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (64%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Curaçao krijgt beperkt zelfbestuur.
      • 3 januari » De eerste uitzending van de soap Onderweg naar Morgen is op de Nederlandse commerciële televisie.
      • 4 april » In de Efteling wordt de attractie Villa Volta geopend.
      • 3 juli » Folkert Jensma wordt benoemd tot hoofdredacteur van NRC Handelsblad als opvolger van Ben Knapen.
      • 1 september » In Tokyo Disneyland wordt de attractie Captain EO gesloten.
      • 14 oktober » Atletiektrainer en oud-sprinter Achmed de Kom is door de KNAU geroyeerd als lid, omdat hij atleten verplicht bepaalde omstreden voedingsmiddelen liet kopen tijdens een trainingskamp in Italië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Brakel


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tiny van Teulingen, "Stamboom Molenaar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-molenaar/I328.php : benaderd 21 januari 2026), "Johannes Jacobus van Brakel (1928-1996)".