Stamboom Molenaar » Kornelia Johanna Bij de Vaate (1914-1999)

Persoonlijke gegevens Kornelia Johanna Bij de Vaate 

  • Zij is geboren op 8 april 1914 in Duijvendijke (Zeeland) NL.Bron 1
  • Zij is overleden op 29 maart 1999, zij was toen 84 jaar oud.Bron 2
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 november 2015.

Gezin van Kornelia Johanna Bij de Vaate

Zij is getrouwd met Hendrik Ringelberg.

Zij zijn getrouwd


Notities over Kornelia Johanna Bij de Vaate

Begraven: Begraafplaats Algemene Begraafplaats Scheldestraat 3, 2991 AJ Barendrecht

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kornelia Johanna Bij de Vaate?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Zeeuws Archief - 25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980 - Geboorte - DVD-G-1914 - Geboorteakte - Aktenr.: 4
  2. www.online-begraafplaatsen.nl - Grafzerk Hendrik Ringelberg - Begraafplaats Algemene Begraafplaats Scheldestraat 3, 2991 AJ Barendrecht

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 april 1914 lag tussen 4,6 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 2,7 mm neerslag. Er was 10,3 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
    • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
    • 28 juni » Aartshertog Frans Ferdinand van Oostenrijk wordt doodgeschoten in Sarajevo door Gavrilo Princip. Deze gebeurtenis vormt de aanleiding tot de Eerste Wereldoorlog.
    • 3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
    • 26 augustus » Begin van de Slag bij Tannenberg, het eerste Duitse succes tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 6 september » Kroning van Paus Benedictus XV in Rome.
  • De temperatuur op 29 maart 1999 lag tussen 2,1 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (90%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 8 mei » Souleymane Oulare van Racing Genk wint de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
    • 27 juni » Willem Duys neemt afscheid als presentator van de AVRO.
    • 2 oktober » Het Angolees voetbalelftal wint de derde editie van de COSAFA Cup door in de finale (over twee wedstrijden) buurland Namibië te verslaan.
    • 6 november » Australië wint in Cardiff het vierde officiële wereldkampioenschap rugby door in de finale Frankrijk met 35-12 te verslaan.
    • 30 november » In Seattle vindt de eerste grote demonstratie van de antiglobalistische beweging plaats, de Battle of Seattle.
    • 4 december » In Londen wordt Miss India, Yukta Mookhey (20), gekroond tot Miss World.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bij de Vaate


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tiny van Teulingen, "Stamboom Molenaar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-molenaar/I2013.php : benaderd 17 maart 2026), "Kornelia Johanna Bij de Vaate (1914-1999)".