Stamboom Molenaar » Jacob "Jaap" Molenaar (1921-2018)

Persoonlijke gegevens Jacob "Jaap" Molenaar 


Gezin van Jacob "Jaap" Molenaar

Hij is getrouwd met Guurtje de Graaf.

Zij zijn getrouwd op 5 oktober 1945 te Basingerhorn Gem. Zijpe, Noord-Holland, Nederland NL, hij was toen 23 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob "Jaap" Molenaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob "Jaap" Molenaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Jacob "Jaap" Molenaar

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Molenaar

Fijtje Grande
1861-1930

Jacob Molenaar
1921-2018

Jacob Molenaar

1945

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jacob "Jaap" Molenaar



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Bevolkingsregister | Den Helder | 1917-1940 | gezins- en dienstbodenkaarten, letter M - BR inschrijving | Carel F. Molenaar | 16-02-1902
    2. Voorouders van Jacob Molenaar - Den Helder 21 oktober 1921 - J.M. van Nuissenburg
    3. Overlijdensaankondiging Jacob (Jaap) Molenaar
    4. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 oktober 1921 lag tussen 4,4 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
      • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
      • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
      • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
      • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
      • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
    • De temperatuur op 5 oktober 1945 lag tussen 0,3 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 9,3 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Het Rode Leger bevrijdt het vrijwel verlaten Warschau.
      • 3 februari » De geallieerden bombarderen Berlijn, waarbij 3000 ton bommen neerkomt op de woonwijken.
      • 5 februari » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Sociedad Deportiva Aucas.
      • 21 maart » Hannie Schaft wordt bij een controle op de rijksstraatweg gearresteerd terwijl ze verzetskrantjes naar IJmuiden brengt.
      • 17 april » Apeldoorn wordt bevrijd.
      • 29 april » Operatie Manna gaat van start: West-Nederland wordt vanuit de lucht door de RAF van voedsel voorzien.
    • De temperatuur op 30 oktober 2018 lag tussen 3,7 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 19,2 mm neerslag gedurende 11,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Bij de US-Bangla Airlines-vlucht 211 kwamen 49 van de 71 inzittenden om het leven in Nepal.
      • 1 juli » Max Verstappen wint op de Red Bull Ring de GP van Oostenrijk.
      • 10 juli » In Thailand worden de laatste kinderen van een lokaal voetbalelftal en hun trainer gered uit de ondergelopen grot Tham Luang. Ze zaten daar sinds 23 juni vast.
      • 14 augustus » De Ponte Morandi, in de Italiaanse havenstad Genua, die de stadsdelen Sampierdarena en Cornigliano verbond stort in. Verkeer dat op dat moment op de brug reed, viel bijna 50 meter omlaag en er waren minstens 43 doden te betreuren.
      • 6 oktober » Alexander Pechtold maakt bekend dat hij na 12 jaar stopt als partijleider van D'66 en Tweede Kamerlid.
      • 29 oktober » Een Boeing 737 MAX 8 onderweg van Jakarta naar Pangkal Pinang, Lion Air-vlucht 610, stort neer in de Javazee. Aan boord bevonden zich 181 passagiers en 8 bemanningsleden. Alle inzittenden kwamen om het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Molenaar

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Molenaar.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Molenaar.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Molenaar (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tiny van Teulingen, "Stamboom Molenaar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-molenaar/I1258.php : benaderd 3 februari 2026), "Jacob "Jaap" Molenaar (1921-2018)".