Stamboom Mink » Geertje Klaasje Klement (1922-2017)

Persoonlijke gegevens Geertje Klaasje Klement 

  • Zij is geboren op 1 februari 1922 in Emmen.
  • Zij is overleden op 13 december 2017, zij was toen 95 jaar oud.
  • Zij is begraven in Algemene Begraafplaats, van Echtenskanaal Noordzijde 114, Klazienaveen.
  • Een kind van Jacob Klement en Roelfien Gort
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 augustus 2025.

Gezin van Geertje Klaasje Klement

Zij is getrouwd met Albert Pol.

Zij zijn getrouwd op 4 juli 1942 te Emmen, zij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Klaas Pol  1942-1943
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Klaasje Klement?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertje Klaasje Klement

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Klaasje Klement

Jan Gort
± 1863-1951
Antje Oosting
1865-1932
Jacob Klement
± 1890-1933
Roelfien Gort
1890-????

Geertje Klaasje Klement
1922-2017

1942

Albert Pol
1920-1998

Klaas Pol
1942-1943

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 februari 1922 lag tussen -1,0 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 0,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Kardinaal Achille Ratti wordt gekozen tot Paus Pius XI.
    • 15 februari » In Den Haag wordt het Internationaal Gerechtshof - gevestigd in het Vredespaleis - geopend.
    • 16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
    • 3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
    • 24 juli » Palestina wordt formeel een Brits mandaatgebied.
    • 29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.
  • De temperatuur op 4 juli 1942 lag tussen 12,6 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Thailand verklaart de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk de oorlog.
    • 29 april » Grote explosie bij Tessenderlo Chemie in Tessenderlo met 189 doden en enorme vernielingen. De waarschijnlijke oorzaak is de explosie van aangekoekt ammoniumnitraat dat arbeiders met dynamiet wilden laten springen.
    • 22 mei » Mexico verklaart de oorlog aan Duitsland, Italië en Japan.
    • 6 juli » Anne Frank en de rest van haar familie duiken onder op de zolder van haar vaders kantoor in Amsterdam.
    • 9 juli » 9 leden van de verzetsgroep De Oranjewacht, samen met de groep Geuzen van Bernard IJzerdraat uit Schiedam de eerste Nederlandse verzetsgroep worden gefusilleerd door de Duitsers in Fort bij Rijnauwen bij Bunnik. Onder de doden is de oprichter van de groep, Piet Hoefsloot.
    • 3 oktober » Eerste succesvolle lancering van een V2-raket vanaf Peenemünde in Duitsland, de eerste keer dat een door de mens vervaardigd object de ruimte bereikt.
  • De temperatuur op 13 december 2017 lag tussen 0,8 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 13,8 mm neerslag gedurende 8,1 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 30 maart » Het Venezolaanse hooggerechtshof ontbindt het parlement. De rechters van het door de regering gecontroleerde hof nemen de legislatieve taken over.
    • 30 juni » Weervrouw Helga van Leur presenteert haar laatste weerbericht bij RTL 4 na 20 jaar trouwe dienst.
    • 16 juli » Bauke Mollema wint etappe 15 van de Tour de France.
    • 29 juli » In het noordoosten van Nigeria kost een bomaanslag van de islamitische terreurbeweging Boko Haram het leven van veertien mensen. Tientallen raken gewond.
    • 24 september » Nederland eindigt met vier gouden en twee zilveren medailles als eerste in het medailleklassement van de WK wielrennen in het Noorse Bergen, met dank aan onder meer de gouden medailles van Tom Dumoulin, Annemiek van Vleuten en Chantal Blaak.
    • 8 oktober » Het Duits voetbalelftal wint ook de tiende en laatste WK-kwalificatiewedstrijd, ditmaal van Azerbeidzjan, en is met 43 goals het meest trefzekere Europese land ooit in een kwalificatiereeks. Spanje (42 doelpunten in aanloop naar het EK van 2000) raakt het record kwijt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Klement

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klement.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klement.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klement (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I86098.php : benaderd 25 februari 2026), "Geertje Klaasje Klement (1922-2017)".