Stamboom Mijjer » Johannes Mulder (1887-1943)

Persoonlijke gegevens Johannes Mulder 

Bronnen 1, 2, 3, 4Bronnen 1, 2, 3, 4, 5

Gezin van Johannes Mulder

Hij is getrouwd met Alida Anna Tulp.Bronnen 2, 3, 4, 5

Zij zijn getrouwd op 21 juni 1916 te Ede, Gelderland, Nederland, hij was toen 28 jaar oud. Zij waren respectievelijke 28 jaar en 23 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Mulder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Mulder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Mulder


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijk Johannes Mulder, WIE22176891
    2. Geboorte Willem Leendert Jan Mulder, WIE97074829
    3. Huwelijk Leendert Aleid Anne Mulder, WIE111531905
    4. Geboorte Leendert Aleid Anne Mulder, WIE116229666
    5. Overlijden Johannes Mulder, WIE15009300

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 oktober 1887 lag rond de 7,7 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
      • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
      • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
      • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
      • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
      • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
    • De temperatuur op 21 juni 1916 lag tussen 5,0 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
      • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
      • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
      • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
      • 19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
      • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
    • De temperatuur op 1 augustus 1943 lag tussen 16,3 °C en 27,9 °C en was gemiddeld 21,7 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 19 april » Albert Hofmann ontdekt het hallucinogene effect van lsd.
      • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: 617 squadron van de Royal Air Force breekt met Operatie Chastise twee dammen in het Duitse Ruhrgebied.
      • 9 juli » Amerikaanse, Canadese en Britse troepen voeren een invasie uit op het Italiaanse eiland Sicilië.
      • 10 juli » Begin van de geallieerde invasie op het Italiaanse eiland Sicilië.
      • 30 september » Encycliek Divino Afflante Spiritu van Paus Pius XII over de promotie van Bijbelstudies.
      • 13 december » Als wraak voor vermeende steun aan het verzet moordt een Duitse legereenheid de gehele mannelijke bevolking van het Griekse stadje Kalavryta uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mulder

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mulder.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mulder.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mulder (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Mijjer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cor Blommers, "Stamboom Mijjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mijjer/I1929.php : benaderd 30 december 2025), "Johannes Mulder (1887-1943)".