Stamboom Mijjer » Sijke Willemina van den Hoek (1861-1944)

Persoonlijke gegevens Sijke Willemina van den Hoek 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
  • Alternatieve namen: Sijke Willemina van den Hoek, Sijke Willemina van den Hoek, Sijke Willemina van den Hoek, Sijke Willemina van den Hoek, Sijke Willemina van den Hoek, Sijke Willemina van den Hoek, Sijke Willemina van den Hoek, Sijke Willemina van den Hoek, Sijke Willemina van der Hoek, Sike Willemina van den Hoek, Sijke Willemina van den Hoek, Sijke Willemina van den Hoek, Sijke Willemina van den Hoek, Sijke Willemina van den Hoek, Sijke Willemina van den Hoek, Sijke Willemina van den Hoek
  • Zij is geboren tussen 1860 en 1861 in Capelle, Noord-Brabant, Nederland.
    akte 35
  • Zij is overleden op 18 september 1944 in Renkum, Gelderland, Nederland. Zij was 84 jaar oud.Bron 16
  • Een kind van Johannes van den Hoek en Catharina Vos
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 augustus 2024.

Gezin van Sijke Willemina van den Hoek

Zij is getrouwd met Willem Mulder.Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16

Zij zijn getrouwd op 9 augustus 1883 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland. Zij waren respectievelijke 23 jaar en 32 jaar oud.Bron 11


Kind(eren):

  1. NN Mulder  1884-1884
  2. Johannes Mulder  1887-1943 
  3. Marinus Mulder  1889-1969
  4. Samuel Mulder  1891-1964
  5. Aart Hendrik Mulder  1892-1961
  6. Catharina Mulder  1893-????
  7. Jacob Mulder  1898-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sijke Willemina van den Hoek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sijke Willemina van den Hoek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sijke Willemina van den Hoek

Sijke Willemina van den Hoek
1861-1944

1883

Willem Mulder
1851-1916

NN Mulder
1884-1884
Samuel Mulder
1891-1964
Jacob Mulder
1898-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Overlijden Aart Hendrik Mulder, WIE117344679
  2. Overlijden Marinus Mulder, WIE117356182
  3. Huwelijk Aart Hendrik Mulder, WIE22177820
  4. Geboorte Willem Johannes Mulder, WIE49351614
  5. Geboorte Catharina Mulder, WIE20938015
  6. Overlijden Johannes Mulder, WIE15009300
  7. Geboorte Samuel Mulder, WIE5100773
  8. Geboorte Marinus Mulder, WIE5100247
  9. Overlijden Samuel Mulder, WIE117307756
  10. Overlijden NN Mulder, WIE17368981
    Levenloos
  11. Huwelijk Willem Mulder, WIE31319652
  12. Geboorte Jacob Mulder, WIE23677123
  13. Overlijden Willem Mulder, WIE17837849
  14. Huwelijk Johannes Mulder, WIE22176891
  15. Overlijden Willem Johannes Mulder, WIE71020828
  16. Overlijden Sijke Willemina van den Hoek, WIE17162007

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 augustus 1883 lag rond de 17,7 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
    • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
    • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
    • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
    • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
    • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.
  • De temperatuur op 18 september 1944 lag tussen 10,8 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 7 juni » De Belgische koning Leopold III wordt met zijn gezin naar Duitsland gedeporteerd.
    • 30 juni » Voorlopig verschijnt het laatste nummer van het Dagblad van het Oosten.
    • 3 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen bevrijden Brussel.
    • 5 september » Dolle Dinsdag: Nederland wacht tevergeefs op de bevrijders.
    • 14 oktober » Bij het bombardement van Zutphen komen meer dan 100 burgers om en vallen honderden gewonden.
    • 10 november » Begin van een grote razzia in Rotterdam en Schiedam, waarbij uiteindelijk circa 50.000 mannen tussen 17 en 40 jaar worden weggevoerd naar Duitsland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Hoek


De publicatie Stamboom Mijjer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cor Blommers, "Stamboom Mijjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mijjer/I1880.php : benaderd 19 oktober 2026), "Sijke Willemina van den Hoek (1861-1944)".