Stamboom Mijjer » Alida Anna Tulp (1893-1978)

Persoonlijke gegevens Alida Anna Tulp 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6

Gezin van Alida Anna Tulp

Zij is getrouwd met Johannes Mulder.Bronnen 2, 3, 4, 6

Zij zijn getrouwd op 21 juni 1916 te Ede, Gelderland, Nederland, zij was toen 23 jaar oud. Zij waren respectievelijke 23 jaar en 28 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Anna Tulp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alida Anna Tulp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Anna Tulp


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijk Johannes Mulder, WIE22176891
    2. Geboorte Willem Leendert Jan Mulder, WIE97074829
    3. Huwelijk Leendert Aleid Anne Mulder, WIE111531905
    4. Overlijden Johannes Mulder, WIE15009300
    5. Geboorte Alida Anna Tulp, WIE50023423
    6. Geboorte Leendert Aleid Anne Mulder, WIE116229666

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 januari 1893 lag rond de -8,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
      • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
      • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
      • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
      • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
      • 23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.
    • De temperatuur op 21 juni 1916 lag tussen 5,0 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
      • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
      • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
      • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
      • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
      • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
    • De temperatuur op 6 april 1978 lag tussen -1,1 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (93%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 22 april » Het One Love Peace Concert in Kingston (Jamaica).
      • 25 juni » De eerste uitzending van het radioprogramma Vroege Vogels.
      • 7 juli » De Salomonseilanden worden onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 10 juli » Martina Navrátilová lost Chris Evert na 140 weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters. De geboren Tsjechische moet die positie na 26 weken weer afstaan aan haar Amerikaanse collega.
      • 1 november » De grachtenpanden aan de Amsterdamse Keizersgracht bekend als de Groote Keijser worden gekraakt.
      • 7 november » Ajax organiseert een afscheidswedstrijd voor Johan Cruijff tegen Bayern München. De Duitse club wint met 8-0.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Tulp

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tulp.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tulp.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tulp (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Mijjer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cor Blommers, "Stamboom Mijjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mijjer/I1902.php : benaderd 18 oktober 2026), "Alida Anna Tulp (1893-1978)".