Stamboom Jacobs » Antje Boogaard (1910-)

Persoonlijke gegevens Antje Boogaard 

  • Zij is geboren in het jaar 1910 in Buiksloot.

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij scheiden (18 mei 1851) lag beneden de 16 jaar (0).

  • Een kind van Jan Boogaard en Sijtske Aaredema
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 september 2021.

Gezin van Antje Boogaard

Zij is getrouwd met Lambertus Cornelis Johannes Sep.

Zij zijn getrouwd op 5 augustus 1931 te Amsterdam, zij was toen 21 jaar oud.

Het echtpaar is op 18 mei 1851 gescheiden.

Oorzaak: echtscheiding

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje Boogaard?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje Boogaard

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje Boogaard


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 augustus 1931 lag tussen 17,0 °C en 29,7 °C en was gemiddeld 23,0 °C. Er was 0.7 mm neerslag gedurende 0.8 uur. Er was 10,9 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
    • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
    • 14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
    • 17 september » RCA brengt zijn eerste grammofoonplaat uit.
    • 8 december » Octrooi op coaxkabel verleend aan Lloyd Espenschied en Herman Affel.
    • 9 december » Spanje wordt een republiek.

Over de familienaam Boogaard

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boogaard.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boogaard.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boogaard (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I79337.php : benaderd 10 mei 2025), "Antje Boogaard (1910-)".