Stamboom Jacobs » Geertruida Antonia Lansdaal (1911-1986)

Persoonlijke gegevens Geertruida Antonia Lansdaal 


Gezin van Geertruida Antonia Lansdaal

Zij is getrouwd met Martinus Kouwenberg.

Zij zijn getrouwd op 12 september 1939 te Driel, zij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Antonia Lansdaal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Antonia Lansdaal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Antonia Lansdaal

Geertruida Antonia Lansdaal
1911-1986

1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 juli 1911 lag tussen 6,8 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 4,8 mm neerslag. Er was 6,5 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
    • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
    • 24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
    • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
    • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
    • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
  • De temperatuur op 12 september 1939 lag tussen 12,8 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 28,0 mm neerslag gedurende 7,3 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 18 juli » Opening van het Hallenstadion in Zürich.
    • 23 augustus » Molotov-Ribbentroppact tussen de nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie wordt getekend.
    • 26 augustus » Verregaande autonomie voor Banat en Kroatië binnen het koninkrijk Joegoslavië na onderhandelingen met de Kroatische boerenpartij.
    • 28 augustus » In Nederland wordt de algemene mobilisatie afgekondigd.
    • 3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.
    • 5 september » Na de Duitse inval in Polen verklaren de VS zich neutraal.
  • De temperatuur op 22 april 1986 lag tussen 4,1 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 10,8 uur zonneschijn (75%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Barry Seal, een van de Amerikaanse piloten van het Medellínkartel, wordt vermoord, omdat hij een getuigenis heeft afgelegd tegen de bende van de Colombiaanse drugsbaron Pablo Escobar.
    • 25 februari » Na vier dagen van massale demonstraties in de Filipijnen (later bekend geworden als EDSA-revolutie), ontvlucht president Ferdinand Marcos het paleis en wordt Corazon Aquino de nieuwe Filipijnse president.
    • 21 juli » In Nederland treedt Joop den Uyl af als fractievoorzitter van de PvdA; hij wordt opgevolgd door Wim Kok.
    • 7 september » Desmond Tutu wordt de eerste zwarte bisschop in Zuid-Afrika.
    • 12 oktober » Heiligverklaring van kardinaal Giuseppe Maria Tomasi.
    • 18 oktober » Bij het WK hockey in Londen komt de Nederlandse ploeg niet verder dan de zevende plaats. In de afsluitende wedstrijd, de laatste interland van strafcornerkanon Ties Kruize, wordt Polen met 7-2 verslagen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1907 » Co Stelma, Nederlands gymnaste († 1987)
  • 1907 » Eppo Doeve, Nederlands ontwerper en kunstenaar († 1981)
  • 1909 » Thurgood Marshall, Amerikaans Hooggerechtshofrechter († 1993)
  • 1911 » Reg Parnell, Brits autocoureur († 1964)
  • 1912 » Hércules, Braziliaans voetballer († 1982)
  • 1914 » Erich Topp, Duits militair († 2005)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lansdaal

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lansdaal.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lansdaal.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lansdaal (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I34474.php : benaderd 16 maart 2026), "Geertruida Antonia Lansdaal (1911-1986)".