Stamboom Jacobs » Petronella Cornelia van de Klundert (1911-)

Persoonlijke gegevens Petronella Cornelia van de Klundert 


Gezin van Petronella Cornelia van de Klundert

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Cornelia van de Klundert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella Cornelia van de Klundert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Cornelia van de Klundert

Petronella Cornelia van de Klundert
1911-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 november 1911 lag tussen 3,2 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 7,1 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
    • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
    • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
    • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
    • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
    • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1909 » Peter Drucker, Amerikaans schrijver, bedrijfskundige en consultant († 2005)
  • 1910 » Georg Köhl, Duits voetballer († 1944)
  • 1911 » Paavo Salminen, Fins voetballer († 1989)
  • 1912 » Bob Simpson, Amerikaans meteoroloog († 2014)
  • 1912 » Domingos da Guia, Braziliaans voetballer († 2000)
  • 1912 » George Emil Palade, Roemeens-Amerikaans arts en celbioloog (winnaar Nobelprijs voor Geneeskunde of Fysiologie) († 2008)

Over de familienaam Van de Klundert


De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I31056.php : benaderd 8 mei 2025), "Petronella Cornelia van de Klundert (1911-)".