Stamboom Marree » Elisabeth Van Lieshout (1898-1924)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Van Lieshout 

  • Zij is geboren op 23 mei 1898 in Heemskerk.
    Kind Elisabeth van Lieshout
    Vader Christiaan Anthonius van Lieshout
    Moeder Elisabeth Kraspot

    Plaats Beverwijk
    Geboortedatum 23-05-1898

    Beverwijk
    Kennemerland Beverwijk Akte Jaar 1898 Nummer 75
  • Registratie van geboorte op 23 mei 1898.Bron 1
  • Zij is overleden op 29 mei 1924 in Beverwijk, zij was toen 26 jaar oud.
    Overledene Elisabeth van Lieshout , 26
    Vader Christiaan Antonius van Lieshout
    Moeder Elisabeth Kraspot
    weduwe/weduwnaar Martinus Gerardus Hergarden

    Plaats Beverwijk
    Datum overlijden 29-05-1924 (Beverwijk)

    Beverwijk
    Kennemerland Beverwijk Akte Jaar 1924 Nummer 33
  • Registratie van overlijden op 29 mei 1924.Bron 2
  • Een kind van Christiaan Antonius Van Lieshout en Elisabeth Kraspot
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 december 2009.

Gezin van Elisabeth Van Lieshout

Zij is getrouwd met Martinus Gerardus Hergarden.

Zij zijn getrouwd op 14 september 1921 te Beverwijk, zij was toen 23 jaar oud.Bron 3

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Toegangnr: 358
Inventarisnr: 358.20
Gemeente: Beverwijk
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 53
Datum: 14-09-1921
Bruidegom Martinus Gerardus Hergarden
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Amsterdam
Bruid Elisabeth van Lieshout
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Beverwijk
Vader bruidegom Hendrikus Hergarden
Moeder bruidegom Johanna Margaretha Duin
Vader bruid Christiaan Antonius van Lieshout
Moeder bruid Elisabeth Kraspot
Nadere informatie beroep Bg.: timmerman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Van Lieshout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Van Lieshout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Van Lieshout

Elisabeth Van Lieshout
1898-1924

1921

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Noord Hollands Archief: gem. Beverwijk, geb. akte nr. 75
    2. Noord Hollands Archief: gem. Beverwijk, ovl. akte nr. 33
    3. Noord Hollands Archief: gem. Beverwijk, huw. akte nr. 53

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 mei 1898 lag rond de 18,2 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
      • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
      • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
      • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
      • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
      • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
    • De temperatuur op 14 september 1921 lag tussen 14,4 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 2,1 mm neerslag. Er was 3,0 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
      • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
      • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
      • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
      • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
      • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
    • De temperatuur op 29 mei 1924 lag tussen 11,9 °C en 25,5 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,0 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
      • 17 februari » Johnny Weissmuller verbetert in Miami zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 57,4. Het oude record (58,6) stond sinds 9 juli 1922 op naam van de Amerikaanse zwemmer en latere filmster (Tarzan).
      • 27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
      • 7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
      • 20 september » In Duitsland wordt het Gotische schrift officieel vervangen door het Latijnse.
      • 28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Lieshout


    De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I7356.php : benaderd 3 januari 2026), "Elisabeth Van Lieshout (1898-1924)".