Stamboom Marree » Christiaan Antonius Van Lieshout (1902-1902)

Persoonlijke gegevens Christiaan Antonius Van Lieshout 

  • Hij is geboren op 8 juni 1902 in Beverwijk.
    Kind Christiaan Antonius van Lieshout
    Vader Christiaan Antonius van Lieshout
    Moeder Elisabeth Kraspot

    Plaats Beverwijk
    Geboortedatum 08-06-1902

    Beverwijk
    Kennemerland Beverwijk Akte Jaar 1902 Nummer 90
  • Registratie van geboorte op 8 juni 1902.Bron 1
  • Hij is overleden op 16 juni 1902 in Beverwijk.
    Overledene Christiaan Antonius van Lieshout , 8 dgn
    Vader Christiaan Antonius van Lieshout
    Moeder Elisabeth Kraspot

    Plaats Beverwijk
    Datum overlijden 16-06-1902 (Beverwijk)

    Beverwijk
    Kennemerland Beverwijk Akte Jaar 1902 Nummer 63
  • Registratie van overlijden op 16 juni 1902.Bron 2
  • Een kind van Christiaan Antonius Van Lieshout en Elisabeth Kraspot
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 december 2009.

Gezin van Christiaan Antonius Van Lieshout

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christiaan Antonius Van Lieshout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christiaan Antonius Van Lieshout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christiaan Antonius Van Lieshout

Christiaan Antonius Van Lieshout
1902-1902


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Noord Hollands Archief: gem. Beverwijk, geb. akte nr. 90
    2. Noord Hollands Archief: gem. Beverwijk, ovl. akte nr. 63

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 juni 1902 lag tussen 7,7 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
      • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 16 juni 1902 lag tussen 6,0 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (23%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
      • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
      • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Lieshout


    De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I7343.php : benaderd 3 januari 2026), "Christiaan Antonius Van Lieshout (1902-1902)".