Stamboom Marree » Johanna Hillegonda Vos (1883-1931)

Persoonlijke gegevens Johanna Hillegonda Vos 

  • Hij is geboren op 3 maart 1883 in Utrecht.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 481
    Inventarisnr: 128
    Gemeente: Utrecht
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 534
    Aangiftedatum: 03-03-1883
    Kind Johanna Hillegonda Vos
    Geslacht: V
    Geboortedatum: 03-03-1883
    Geboorteplaats: Utrecht
    Vader Marinus Vos
    Moeder Elizabeth van Rijn
  • Registratie van geboorte op 3 maart 1883.Bron 1
  • Hij is overleden op 23 januari 1931 in Wassenaar, hij was toen 47 jaar oud.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gemeentearchief Wassenaar
    Algemeen Gemeente: Wassenaar
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 11
    Aangiftedatum: 24-01-1931
    Overledene Johanna Hillegonda Vos
    Overlijdensdatum: 23-01-1931
    Leeftijd: 47
    Vader Marinus Vos
    Moeder Elisabeth van Rijn
    Partner Cornelis Leonardus Maria van der Meer
  • Registratie van overlijden op 24 januari 1931.Bron 2
  • Een kind van Marinus Vos en Elizabeth Van Rijn
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 maart 2012.

Gezin van Johanna Hillegonda Vos

Hij is getrouwd met Cornelis Leonardus Marie Van Der Meer.

Zij zijn getrouwd op 20 april 1922 te Utrecht, hij was toen 39 jaar oud.Bron 3

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Het Utrechts Archief
Algemeen Toegangnr: 463
Inventarisnr: 275
Gemeente: Utrecht
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 359
Datum: 20-04-1922
Bruidegom Cornelis Leonardus Marie van der Meer
Leeftijd: 31
Geboorteplaats: 's Gravenhage
Bruid Johanna Hillegonda Vos
Leeftijd: 39
Geboorteplaats: Utrecht
Vader bruidegom Willem Johan van der Meer
Moeder bruidegom Anna Carolina de Kok
Vader bruid Marinus Vos
Moeder bruid Elizabeth van Rijn

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Hillegonda Vos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Hillegonda Vos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Hillegonda Vos

Marinus Vos
1855-1931

Johanna Hillegonda Vos
1883-1931

1922

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Utrechts Archief: gem. Utrecht, geb. akte nr. 534
    2. Gemeentearchief Wassenaar: gem. Wassenaar, ovl. akte nr. 11
    3. Utrechts Archief: gem. Utrecht, huw. akte nr. 359

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 maart 1883 lag rond de 1,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
      • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
      • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
      • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
      • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
      • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
    • De temperatuur op 20 april 1922 lag tussen 0,1 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
      • 14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
      • 30 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
      • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
      • 31 oktober » Triomftocht van Italiaanse zwarthemden n.a.v. succesvolle coup, waarop Mussolini en zijn Fascistische Partij aan de macht komen.
      • 26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.
    • De temperatuur op 23 januari 1931 lag tussen 6,0 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 10,1 mm neerslag gedurende 8,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 26 januari » In Groningen botst een passagierstrein uit Nieuweschans ter hoogte van de Lodewijkstraat op een rangerende goederentrein. Er vallen drie doden en vijf gewonden.
      • 10 februari » New Delhi wordt de hoofdstad van India.
      • 14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
      • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
      • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
      • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vos (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I12954.php : benaderd 15 januari 2026), "Johanna Hillegonda Vos (1883-1931)".