Stamboom Marree » Jana Scholten (1896-> 1954)

Persoonlijke gegevens Jana Scholten 

  • Zij is geboren op 25 juli 1896 in Baarn.
    Toegangnr: 481
    Inventarisnr: 15
    Gemeente: Baarn
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 125
    Aangiftedatum: 25-07-1896

    kind
    Naam: Jana Scholten
    Geslacht: V
    Geboortedatum: 25-07-1896
    Geboorteplaats: Baarn
    vader
    Naam: Christiaan Theodorus Scholten

    moeder
    Naam: Dirkje van de Pol
  • Registratie van geboorte op 25 juli 1896.Bron 1
  • Zij is overleden na 1954.
  • Een kind van Christiaan Theodorus Scholten en Dirkje Van De Pol
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 januari 2012.

Gezin van Jana Scholten

Zij is getrouwd met Wilhelmus Van 'T Wel.

Zij zijn getrouwd op 11 april 1919 te Baarn, zij was toen 22 jaar oud.Bron 2

Toegangnr: 463
Inventarisnr: 233
Gemeente: Baarn
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 18
Datum: 11-04-1919
bruidegom
Naam: Wilhelmus van 't Wel
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Amersfoort
bruid
Naam: Jana Scholten
Leeftijd: 22
Geboorteplaats: Baarn
vader bruidegom
Naam: Wilhelmus van 't Wel
moeder bruidegom
Naam: Johanna Ouwerkerk
vader bruid
Naam: Christiaan Theodorus Scholten

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jana Scholten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jana Scholten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jana Scholten

Jana Scholten
1896-> 1954

1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Utrechts Archief: gem. Baarn, geb. akte nr. 125
  2. Utrechts Archief: gem. Baarn, huw. akte nr. 18

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 juli 1896 lag rond de 19,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
    • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
    • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
    • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
    • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
    • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
  • De temperatuur op 11 april 1919 lag tussen 6,4 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 12 april » In Engeland wordt de 48-urige werkweek en het minimumloon ingevoerd.
    • 9 juni » De Israëlische krant Haaretz verschijnt als Hebreeuws dagblad in Tel Aviv, alwaar het hoofdkantoor nog steeds is gevestigd.
    • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
    • 7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
    • 19 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 10 september » Oostenrijk en de geallieerden tekenen een verdrag waarin de onafhankelijkheid van Polen, Hongarije, Tsjecho-Slowakije en Joegoslavië wordt erkend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Scholten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Scholten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Scholten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Scholten (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Marree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
emma1945, "Stamboom Marree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-marree/I10785.php : benaderd 20 januari 2026), "Jana Scholten (1896-> 1954)".