Stamboom Markus » Arie van Schaik (1888-1962)

Persoonlijke gegevens Arie van Schaik 

Bron 1Bron 1

Gezin van Arie van Schaik

Hij is getrouwd met Hendrikje Brouwer.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1917 te Weesp, Noord-Holland, Nederland. Zij waren respectievelijke 29 jaar en 27 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arie van Schaik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arie van Schaik

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arie van Schaik


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijk Arie van Schaik, WIE31817485
      [[
      hoofdpersoonnaam=Arie van Schaik
      hoofdpersoongeslacht=man
      hoofdpersoonberoep=fabrieksarbeider
      hoofdpersoonleeftijd=29
      hoofdpersoonrol=bruidegom
      hoofdpersoongebplaats=Weesp
      partnernaam=Hendrikje Brouwer
      partnergeslacht=vrouw
      partnerleeftijd=27
      partnerrol=bruid
      partnergebplaats=Weesp
      hoofdpersoonvader=Arie van Schaik
      hoofdpersoonvaderberoep=veehouder
      hoofdpersoonmoeder=Trijntje Blonk
      partnervader=Jacob Brouwer
      partnervaderberoep=gasstoker
      partnermoeder=Hendrika Willems
      trdatum=03-05-1917
      trplaats=Weesp
      gebeurtenis=Huwelijk
      brononderwerp=Arie van Schaik
      aktedatum=03-05-1917
      akteplaats=Weesp
      archief=358.132
      erfgoedinstelling=Noord-Hollands Archief
      Registratienummer=21917
      aktenummer=17
      brontype=BS Huwelijk
      Instellingsplaats=Haarlem
      Collectiegebied=Noord-Holland
      Registratiedatum=03-05-1917
      Boek=Huwelijksakten van de gemeente Weesp, 1917
      ]]

      [[Ingelezen met BSHuwelijk.sc 309]]

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 mei 1917 lag tussen 3,9 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
      • 8 maart » De VS grijpen in op Cuba als steun aan president Mario Garcia Menocal tegen opstandelingen van de liberale partij
      • 6 april » De Verenigde Staten verklaren Duitsland de oorlog (zie Eerste Wereldoorlog).
      • 4 juni » De eerste Pulitzerprijs wordt uitgereikt.
      • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
      • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
    • De temperatuur op 5 maart 1962 lag tussen -1,3 °C en 1,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Oprichting van Nieuwspoort met als doel een ontmoetingsplaats voor informatie-uitwisseling en nieuwsverwerking te zijn.
      • 1 juni » Israël maakt bekend dat Adolf Eichmann een dag eerder is geëxecuteerd, door middel van ophanging en dat zijn stoffelijk overschot is gecremeerd en is uitgestrooid over de Middellandse Zee.
      • 31 juli » Om 23:59 stopt zeezender Radio Mercur met haar officiële programma's, omdat de Scandinavische landen de volgende dag de antizeezenderwet in werking laten treden.
      • 5 augustus » Een observatorium in Australië vindt de eerste bekende quasar.
      • 31 augustus » Trinidad en Tobago wordt onafhankelijk.
      • 29 november » In Londen wordt een overeenkomst getekend tussen Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk voor de gezamenlijke bouw van een supersonisch verkeersvliegtuig, de Concorde.
    • De temperatuur op 8 maart 1962 lag tussen -1,8 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (15%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 24 april » Luis Nicolao scherpt in Rio de Janeiro het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag aan tot 58,4.
      • 1 juni » Israël maakt bekend dat Adolf Eichmann een dag eerder is geëxecuteerd, door middel van ophanging en dat zijn stoffelijk overschot is gecremeerd en is uitgestrooid over de Middellandse Zee.
      • 3 juli » Algerije wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 1 oktober » In Leiden wordt de ALSRV Asopos opgericht door een aantal studenten die geen lid meer wilden zijn van het corps.
      • 18 oktober » De Nobelprijs voor de Fysiologie of Geneeskunde wordt toegekend aan James Watson, Francis Crick en Maurice Wilkins voor de ontdekking van de structuur van DNA.
      • 25 oktober » Europa's eerste waterdrukkernreactor gaat in bedrijf, in Mol in België.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Schaik


    De publicatie Stamboom Markus is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Markus, "Stamboom Markus", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-markuus/I549.php : benaderd 12 januari 2026), "Arie van Schaik (1888-1962)".