Stamboom Markus » Hendrikje van Schaik (1896-????)

Persoonlijke gegevens Hendrikje van Schaik 

Bron 1Bron 1

Gezin van Hendrikje van Schaik

Zij is getrouwd met Pieter Breed.

Zij zijn getrouwd op 14 juni 1917 te Weesperkarspel, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 21 jaar oud. Zij waren respectievelijke 21 jaar en 22 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikje van Schaik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikje van Schaik

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikje van Schaik


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijk Pieter Breed, WIE32054311
      [[
      hoofdpersoonnaam=Pieter Breed
      hoofdpersoongeslacht=man
      hoofdpersoonberoep=groentenhandelaar
      hoofdpersoonleeftijd=22
      hoofdpersoonrol=bruidegom
      hoofdpersoongebplaats=Weesp
      partnernaam=Hendrikje van Schaik
      partnergeslacht=vrouw
      partnerleeftijd=21
      partnerrol=bruid
      partnergebplaats=Weesp
      hoofdpersoonvader=Louwris Breed
      hoofdpersoonvaderberoep=Landbouwer
      hoofdpersoonmoeder=Maartje Appel
      partnervader=Arie van Schaik
      partnervaderberoep=veehouder
      partnermoeder=Trijntje Blonk
      trdatum=14-06-1917
      trplaats=Weesperkarspel
      gebeurtenis=Huwelijk
      brononderwerp=Pieter Breed
      aktedatum=14-06-1917
      akteplaats=Weesperkarspel
      archief=358.133
      erfgoedinstelling=Noord-Hollands Archief
      Registratienummer=21917
      aktenummer=14
      brontype=BS Huwelijk
      Instellingsplaats=Haarlem
      Collectiegebied=Noord-Holland
      Registratiedatum=14-06-1917
      Collectie=burgerlijke stand van de gemeente Weesperkarspel, Archiefdeel van (dubbele) registers van de
      Boek=Huwelijksakten van de gemeente Weesperkarspel, 1917
      ]]

      [[Ingelezen met BSHuwelijk.sc 309]]

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 juni 1917 lag tussen 12,1 °C en 24,6 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd voor een tweede termijn als President van de Verenigde Staten
      • 30 april » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Progreso.
      • 7 juni » Nieuw-Zeelandse troepen vallen de beruchte "Messines Ridge" bij de Belgische plaats Wijtschate aan; de aanval duurt tot de 17de.
      • 6 december » Finland en Litouwen verklaren zich onafhankelijk van Rusland.
      • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.
      • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.

    Over de familienaam Van Schaik


    De publicatie Stamboom Markus is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Markus, "Stamboom Markus", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-markuus/I539.php : benaderd 26 februari 2026), "Hendrikje van Schaik (1896-????)".