De temperatuur op 27 september 1906 lag tussen 1,7 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,3 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
31 mei » Koning Alfons XIII van Spanje trouwt met Victoria Eugénie van Battenberg, kleindochter van Victoria van het Verenigd Koninkrijk. Tijdens een rijtoer door Madrid wordt een bomaanslag gepleegd, waarbij doden vallen in het gevolg van het bruidspaar.
22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
Dag van overlijden 30 mei 1986
De temperatuur op 30 mei 1986 lag tussen 4,3 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 8,6 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
7 februari » Dictator Jean-Claude Duvalier vlucht van Haïti naar Frankrijk.
2 mei » De nucleaire wolk van de Tsjernobylramp zweeft over België.
25 juni » Journaliste Yvonne Zonderop van Het Vrije Volk ontvangt de Anne Vondelingprijs 1985 uit handen van CDA-premier Ruud Lubbers.
31 augustus » Het Sovjet-passagiersschip Admiraal Nakhimov komt in de Zwarte Zee in botsing met het vrachtschip Pyotr Vasev: 398 mensen komen om.
10 oktober » Een aardbeving in San Salvador doodt 500 mensen.
21 oktober » Pro-Iraanse kidnappers zeggen Amerikaans schrijver Edward Tracy gevangen te houden in Libanon. Hij wordt uiteindelijk in augustus 1991 vrijgelaten.
Dag van begraven 3 juni 1986
De temperatuur op 3 juni 1986 lag tussen 6,7 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 8,0 mm neerslag gedurende 6,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jakob Looise, "Van Loys tot Looise1550 Boudewijnskerke -1925 Gapinge", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-loois-looijse/I674.php : benaderd 26 september 2026), "Marinus Looise (1906-1986)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.