Stamboom Loman » Jan Christiaan Loman (1874-1960)

Persoonlijke gegevens Jan Christiaan Loman 


Gezin van Jan Christiaan Loman

Hij is getrouwd met Maria Charlotta Louisa Fritzlin.

Zij zijn getrouwd op 12 april 1911 te Bussum, hij was toen 37 jaar oudBussum, Nederland.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Christiaan Loman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Christiaan Loman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Christiaan Loman


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Overlijden - Jan Christaan Loman, Het Utrechts Archief, 15 april 2012 / Genlias
    2. Huwelijk - Jan Christiaan Loman en Maria Charlotta Louisa Fritzlin, Noord-Hollands Archief, 15 april 2012 / Genlias

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 april 1911 lag tussen 0,6 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 4,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
      • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
      • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
      • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
      • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
      • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
    • De temperatuur op 13 november 1960 lag tussen 2,6 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 2,8 uur zonneschijn (31%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Frans-Kameroen wordt onafhankelijk.
      • 14 januari » Kadebreuk in Tuindorp Oostzaan leidt ertoe dat het hele tuindorp wordt geëvacueerd en wekenlang blank staat. Het Rampenfonds start een nationale inzameling.
      • 20 januari » Hendrik Verwoerd kondigt een referendum aan om te bepalen of Zuid-Afrika een republiek zou moeten worden.
      • 23 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Sydney haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.00,2.
      • 19 augustus » Lancering van Spoetnik 5 met als opvarenden de honden Belka en Strelka.
      • 25 augustus » Olympische Zomerspelen in Rome worden geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Loman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Loman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Loman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Loman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Loman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Eric Loman, "Stamboom Loman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-loman/I0681.php : benaderd 26 januari 2026), "Jan Christiaan Loman (1874-1960)".