Stamboom Lobé en verwanten. » John Fitzgerald Kennedy (1917-1963)

Persoonlijke gegevens John Fitzgerald Kennedy 


Gezin van John Fitzgerald Kennedy

Hij is getrouwd met Jacqueline Lee (Jackie) Bouvier.

Zij zijn getrouwd op 12 september 1953 te Newport, Rhode Island (USA), hij was toen 36 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot John Fitzgerald Kennedy?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk John Fitzgerald Kennedy

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) John Fitzgerald Kennedy

Voorouders (en nakomelingen) van John Fitzgerald Kennedy

John Fitzgerald Kennedy
1917-1963

John Fitzgerald Kennedy

1953

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 mei 1917 lag tussen 9,5 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » De Maagdeneilanden (Deens-West-Indië) worden voor 25 miljoen dollar aan de Verenigde Staten verkocht.
    • 27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
    • 5 februari » De Mexicaanse grondwet treedt in werking.
    • 8 juli » De opstand in Petrograd (Sint-Petersburg) mislukt en Lenin vlucht naar Finland.
    • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
    • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.
  • De temperatuur op 12 september 1953 lag tussen 9,6 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 5,8 uur zonneschijn (45%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 1 april » Het Paraguayaans voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de finale met 3-2 te winnen van titelhouder Brazilië.
    • 29 april » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Denemarken tot Bisdom Kopenhagen.
    • 2 mei » Troonsbestijging van de koningen Faisal II van Irak en Hoessein van Jordanië.
    • 18 mei » De Amerikaanse Jacqueline Cochran vliegt als eerste vrouw sneller dan het geluid.
    • 27 juli » De wapenstilstand van Panmunjon maakt een eind aan de Koreaanse oorlog.
    • 10 december » Dr. Albert Schweitzer krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
  • De temperatuur op 22 november 1963 lag tussen 5,9 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (48%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 18 januari » De twaalfde Elfstedentocht wordt verreden onder barre omstandigheden. Reinier Paping wint.
    • 21 maart » Bisschop Bekkers doet -in een toespraak voor de KRO- een opmerkelijk uitspraak, zonder het woord 'anticonceptiepil' te gebruiken, benadrukt hij dat ouders hun eigen geweten moeten volgen bij het bepalen van het kindertal.
    • 28 augustus » Martin Luther King geeft zijn beroemde I Have a Dream speech tijdens een burgerrechtendemonstratie in Washington D.C.
    • 25 november » John F. Kennedy wordt begraven op de Arlington begraafplaats.
    • 28 november » Cape Canaveral, de kaap met de nabijgelegen ruimtehavens in Florida, wordt hernoemd tot Cape Kennedy.
    • 4 december » Paus Paulus VI sluit in Rome de tweede zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kennedy

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kennedy.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kennedy.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kennedy (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I64920.php : benaderd 11 januari 2026), "John Fitzgerald Kennedy (1917-1963)".