Stamboom Lobé en verwanten. » Jasper Christiaan (Jos) Borsboom (1929-2013)

Persoonlijke gegevens Jasper Christiaan (Jos) Borsboom 

Bron 1

Gezin van Jasper Christiaan (Jos) Borsboom

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jasper Christiaan (Jos) Borsboom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jasper Christiaan (Jos) Borsboom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jasper Christiaan (Jos) Borsboom

Jasper Christiaan (Jos) Borsboom
1929-2013


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Borsboom Web Site, Peter Borsboom, Jasper Christiaan (Jos) Borsboom, 17 juni 2019
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Borsboom Web Site
    Stamboom: Borsboom Family Tree

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 augustus 1929 lag tussen 8,7 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 14 april » De eerste Grand Prix Formule 1 van Monaco wordt gereden.
    • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
    • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
    • 24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
    • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
    • 29 november » De Amerikaanse admiraal Richard Byrd vliegt als eerste over de Zuidpool.
  • De temperatuur op 10 november 2013 lag tussen 0,8 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 9,0 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Franse en Malinese troepen heroveren Gao op de islamitische beweging Ansar Dine.
    • 1 juli » Kroatië wordt lid van de Europese Unie.
    • 15 juli » Spanje biedt Bolivia excuses aan voor het afsluiten van zijn luchtruim voor een vlucht van Evo Morales. Dat gebeurde op 2 juli omdat werd verondersteld dat de Boliviaanse president, op de terugweg vanuit Moskou, de klokkenluider Edward Snowden aan boord had.
    • 20 juli » Opening van het multifunctionele stadion Tele2 Arena in de Zweedse hoofdstad Stockholm.
    • 12 augustus » De militaire basis in de plaats Targoviste, waar op eerste kerstdag 1989 de Roemeense communistische dictator Nicolae Ceaușescu en zijn vrouw Elena werden geëxecuteerd, wordt een museum
    • 18 augustus » Feyenoord beleeft de slechtste competitiestart uit de geschiedenis van de voetbalclub uit Rotterdam-Zuid door ook de derde wedstrijd van het seizoen te verliezen: een 2-1 nederlaag tegen aartsrivaal Ajax.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Borsboom

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Borsboom.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Borsboom.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Borsboom (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I31002.php : benaderd 20 januari 2026), "Jasper Christiaan (Jos) Borsboom (1929-2013)".