Stamboom Linders, Noord-Limburg » Petronella Maria Catharina Henrica (Ella) De Bot (1912-1987)

Persoonlijke gegevens Petronella Maria Catharina Henrica (Ella) De Bot 


Gezin van Petronella Maria Catharina Henrica (Ella) De Bot

Zij is getrouwd met Willem Johan Pols.

Zij zijn getrouwd op 15 augustus 1940, zij was toen 27 jaar oud.

In de zomer getrouwd.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Maria Catharina Henrica (Ella) De Bot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella Maria Catharina Henrica (Ella) De Bot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Maria Catharina Henrica (Ella) De Bot


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 oktober 1912 lag tussen 7,6 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
      • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
      • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
      • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
      • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
      • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
    • De temperatuur op 15 augustus 1940 lag tussen 8,8 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 9,4 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitse troepen bezetten Amsterdam.
      • 28 mei » De Belgische koning Leopold III capituleert met zijn troepen (zie België in de Tweede Wereldoorlog).
      • 1 augustus » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Albacete Balompié.
      • 23 november » Het eerste (illegale) nummer van De Waarheid verschijnt in een oplage van 6.000 exemplaren.
      • 7 december » Diergaarde Blijdorp in Rotterdam wordt officieel geopend.
      • 29 december » Duitsland begint met bombardementen op doelen in het Verenigd Koninkrijk.
    • De temperatuur op 24 januari 1987 lag tussen -0,2 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
      • 20 maart » In Tokyo Disneyland wordt de attractie Captain EO geopend.
      • 25 maart » In de EK-kwalificatiereeks loopt het Nederlands voetbalelftal averij op door in Rotterdam met 1-1 gelijk te spelen tegen Griekenland. Ajacied Aron Winter maakt zijn debuut voor Oranje.
      • 7 april » In Washington D.C. gaat het Nationale Museum Voor Vrouwen in de Kunst open.
      • 17 april » De Philipsdam wordt gesloten. Daarmee zijn de Deltawerken voltooid.
      • 19 augustus » Bloedbad in Hungerford.
      • 1 december » NASA maakt de namen bekend van vier bedrijven die contracten krijgen voor het meebouwen aan het internationale ruimtestation ISS. Gekozen zijn: Boeing Aerospace, de Astro-Space-divisie van General Electric, McDonnell Douglas, en de Rocketdyne-divisie van Rockwell.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » Mark Light, Amerikaans autocoureur († 1975)
    • 1913 » Luigi Piotti, Italiaans autocoureur († 1971)
    • 1914 » Dylan Thomas, Brits schrijver en dichter († 1953)
    • 1914 » Eluned Phillips, Welsh bard († 2009)
    • 1916 » Kazimierz Brandys, Pools schrijver (overleden 2000
    • 1917 » Arne Andersson, Zweeds atleet († 2009)

    Bron: Wikipedia

    • 1986 » L. Ron Hubbard (74), Amerikaans sciencefiction-schrijver, oprichter van Scientology
    • 1986 » Vincente Minnelli (82), Amerikaans regisseur
    • 1986 » Gordon MacRae (64), Amerikaans acteur en zanger
    • 1988 » Sixta Heddema (75), Nederlands kunstenaar
    • 1989 » Ted Bundy (42), Amerikaans seriemoordenaar
    • 1990 » Araken (84), Braziliaans voetballer

    Over de familienaam De Bot

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Bot.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Bot.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Bot (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jac Linders, "Stamboom Linders, Noord-Limburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-linders/I2454.php : benaderd 21 februari 2026), "Petronella Maria Catharina Henrica (Ella) De Bot (1912-1987)".