Stamboom Linders, Noord-Limburg » Antonetta Hendrina Vissers (1894-????)

Persoonlijke gegevens Antonetta Hendrina Vissers 


Gezin van Antonetta Hendrina Vissers

Zij is getrouwd met Antonius van Duinhoven (Duijnhoven).

Zij zijn getrouwd op 21 juli 1915 te Amsterdam, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. H. L. van Duinhoven  1919-1993

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonetta Hendrina Vissers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antonetta Hendrina Vissers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 november 1894 lag rond de 1,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
  • De temperatuur op 21 juli 1915 lag tussen 11,6 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 9,6 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
    • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vissers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vissers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vissers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vissers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jac Linders, "Stamboom Linders, Noord-Limburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-linders/I22551.php : benaderd 18 januari 2026), "Antonetta Hendrina Vissers (1894-????)".