Stamboom Linders, Noord-Limburg » Josephus Martinus Fransiscus (Sjef) Schaeffers (1906-1991)

Persoonlijke gegevens Josephus Martinus Fransiscus (Sjef) Schaeffers 


Gezin van Josephus Martinus Fransiscus (Sjef) Schaeffers

Hij is getrouwd met Christina Lamberdina Theodora (Chris(Tje)) Zegers.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1932 te Venray, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Martinus Fransiscus (Sjef) Schaeffers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Martinus Fransiscus (Sjef) Schaeffers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Martinus Fransiscus (Sjef) Schaeffers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 mei 1906 lag tussen 7,1 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 13,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
    • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
  • De temperatuur op 3 mei 1932 lag tussen 8,9 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 7,3 mm neerslag gedurende 4,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.
  • De temperatuur op 10 mei 1991 lag tussen 5,2 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 9,3 uur zonneschijn (60%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 1 april » Krajina, de door een meerderheid van Serviërs bewoonde provincie van Kroatië, scheidt zich formeel van Kroatië af en sluit zich aan bij Servië.
    • 14 april » Bisschopswijding van André-Mutien Léonard tot bisschop van Namen in België.
    • 20 juni » De Duitse Bondsdag wijst Berlijn aan als de nieuwe hoofdstad.
    • 8 juli » Naar schatting 400.000 betogers eisen het aftreden van president Didier Ratsiraka van Madagaskar tijdens een demonstratie in de hoofdstad Antananarivo.
    • 8 november » In Tallinn wordt de Baltische Assemblee opgericht.
    • 8 december » Leiders van Rusland, Wit-Rusland en Oekraïne tekenen het Akkoord van Bialowieza waarmee een eind komt aan de Sovjet-Unie, en waarmee het Gemenebest van Onafhankelijke Staten start.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1903 » Oscar Castelo, Filipijns jurist en politicus († 1982)
  • 1905 » Gerrit Achterberg, Nederlands dichter († 1962)
  • 1906 » Giuseppe Siri, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Genua († 1989)
  • 1906 » Lyda Roberti, Pools-Amerikaans filmactrice, zangeres en radioster († 1938)
  • 1908 » James Stewart, Amerikaans acteur en militair († 1997)
  • 1910 » Algisto Lorenzato, Braziliaans voetballer bekend als Batatais († 1960)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schaeffers


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jac Linders, "Stamboom Linders, Noord-Limburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-linders/I15976.php : benaderd 28 februari 2026), "Josephus Martinus Fransiscus (Sjef) Schaeffers (1906-1991)".